Rzuty

Natan
Rzut parter
Natan
Rzut piętro
Natan
Rzut działki

Elewacje

Natan
Elewacja przód
Natan
Elewacja boczna
Natan
Elewacja boczna
Natan
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Natan to elegancki, piętrowy dom bez garażu. Parter domu to strefa dzienna, w której salon, jadalnia i kuchnia są wyraźnie wyodrębnione. Na szczególną uwagę zasługuje piękne przeszklenie w jadalni. Uzupełnieniem funkcji parteru są niewielka, ale ustawna łazienka, spiżarnia oraz gabinet. Piętro domu to trzy wygodne sypialnie (jedna z osobna garderobą i ciekawym oknem), wspólna łazienka wraz z pralnią (pełniącą jednocześnie funkcję kotłowni). Projekt dostępny jest w wersji z garażem - Natan 1G, a także w wersji bez okapu - Natan II oraz w wersji poszerzonej - Nataniel.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, płytami włókno-cementowymi i drewnianymi profilami wykończeniowymi. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 201 000 zł 154 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 348 000 zł 259 000 zł 251 000 zł
Elementy zewnętrzne 14 000 zł 10 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.