Rzuty

Metis III
Rzut parter
Metis III
Rzut poddasze
Metis III
Rzut działki

Elewacje

Metis III
Elewacja przód
Metis III
Elewacja boczna
Metis III
Elewacja boczna
Metis III
Elewacja tył

Przekroje

Metis III
Przekroje

Opis

Projekt domu Metis III bez garażu idealnie pasuje na działkę z wjazdem od południa. Dom Metis III zainteresuje osoby skoncentrowane na budowie domu z dachem dwuspadowym i poddaszem użytkowym. Na parterze znajduje się kuchnia, spiżarnia, obszerny salon połączony z jadalnią, wc, garderoba, pomieszczenie gospodarcze, garaż jednostanowiskowy oraz gabinet. Na poddaszu mieszczą się trzy pokoje, ogólnodostępna łazienka oraz sypialnia rodziców z własną garderobą i łazienką. W ramach adaptacji można wydzielić zamkniętą kuchnię. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Metis i z garażem dwustanowiskowym - Metis II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz w części żelbetowy, monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 231 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 401 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.