Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Garaże i altanki - projekty

Sortuj według:

Sortuj wg:


Filtruj

Garaż

Autor

Garaże i altanki - projekty Dla osób, które z różnych względów zdecydowały się na budowę domu bez garażu, przygotowaliśmy ofertę projektów garaży wolnostojących. Znajdują się tu zarówno garaże jedno jak i dwustanowiskowe, niektóre z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym bądź strychem. Z powodzeniem mogą one pełnić funkcję nie tylko schronienia dla naszych samochodów czy rowerów, ale również funkcję warsztatu, magazynu dla różnych sezonowych sprzętów. Decydując się na budowę garażu wolnostojącego warto wybrać taki projekt, aby stylistycznie pasował do budowanego domu, oraz by dobrze wkomponował się w otoczenie na działce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów oferowane przez nas projekty garaży prezentują różne style architektoniczne, z łatwością można je dopasować do większości oferowanych przez nas projektów domów. Aby móc miło spędzić czas na działce, w gronie bliskich czy znajomych, bez względu na aurę jaka panuje na dworze, proponujemy również projekt murowanej altanki ogrodowej z wbudowanym kominkiem -można w niej spokojnie wypić kawę, czy rozpalić grilla.

Garaże i altanki

Pracownia architektoniczna „Dobre Domy” przygotowała dla Państwa bogatą ofertę garaży i altanek, które stanowią doskonałe uzupełnienie wybudowanego domu. Naszym zadaniem jest dbałość o Państwa komfort i zadowolenie z wybranych projektów.

Cechy garaży i altanek:

  • Pomieszczenia wolnostojące budowane w odpowiedzi na pojawiające się potrzeby inwestorów. Garaż budowany jest zazwyczaj z chwilą pojawienia się samochodu, jeśli projekt nie uwzględnił włączenia tego pomieszczenia do bryły domu. Często spełnia także rolę pomieszczenia gospodarczego. Altanka to najczęściej inwestycja rekreacyjno-estetyczna, pozwala na wygodne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, urządzanie imprez plenerowych, kreatywne przyjmowanie gości. Jest pięknym uzupełnieniem dużego ogrodu.

Plusy garaży i altanek:

  • Różnorodność oferty pozwala na łatwe dopasowanie projektu garażu i altanki do stylu domu.
  • Dzięki posiadaniu altanki możliwe jest tworzenie imprez plenerowych bez obawy, że zrujnuje je brzydka pogoda. Takie rozwiązanie dodaje domowi niepowtarzalnego czaru i sprzyja nowym, kreatywnym sposobom spędzania wolnego czasu. Zarówno praca jak i odpoczynek na świeżym powietrzu dostarcza naprawdę wiele przyjemności.
  • Garaż wolnostojący usuwa problem spalin, które przedostają się do domu.

Idealne dla:

  • Dla osób, które zdecydowały się na budowę domu bez garażu włączonego w bryłę budynku – garaż wolnostojący to idealna alternatywa, pozwala w prosty sposób oddzielić część mieszkalną i gospodarczą.
  • Wszystkich tych, których dom nie posiada piwnicy. Dodatkowe pomieszczenia można wykorzystać jako miejsce do trzymania rzeczy, których nie chcemy przechowywać w domu.
  • Fanów sportu – w garażu można przechować rower lub inny sprzęt sportowy.
  • Miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu – altanka to miejsce, w którym można usiąść z książką lub kawą, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w letnie wieczory uciąć tam sobie drzemkę. Altanka idealnie sprawdzi się przy urządzaniu imprez plenerowych czy grilla.

Koszt garaży i altanek:

Wolnostojący garaż i altanka to pomieszczenia niezależne od reszty domu, co jest dość korzystne z finansowego punktu widzenia – na ich budowę możemy zdecydować się już po budowie domu i nie powiększać, i tak już sporej, inwestycji. Koszt budowy garażu wolnostojącego jest uzależniony od wielu różnych czynników, takich jak rozmiar budynku, rodzaj materiałów budowlanych i samego gruntu. W przypadku altanki sprawa wygląda bardzo podobnie, ważny jest też stopień skomplikowania budynku i rodzaj dachu. Warto decydować się na wybór projektów z kosztorysem, który znacząco ułatwia pracę.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie