ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

Garaże i altanki - projekty

Dla osób, które z różnych względów zdecydowały się na budowę domu bez garażu, przygotowaliśmy ofertę projektów garaży wolnostojących. Znajdują się tu zarówno garaże jedno jak i dwustanowiskowe, niektóre z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym bądź strychem. Z powodzeniem mogą one pełnić funkcję nie tylko schronienia dla naszych samochodów czy rowerów, ale również funkcję warsztatu, magazynu dla różnych sezonowych sprzętów. Decydując się na budowę garażu wolnostojącego warto wybrać taki projekt, aby stylistycznie pasował do budowanego domu, oraz by dobrze wkomponował się w otoczenie na działce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów oferowane przez nas projekty garaży prezentują różne style architektoniczne, z łatwością można je dopasować do większości oferowanych przez nas projektów domów. Aby móc miło spędzić czas na działce, w gronie bliskich czy znajomych, bez względu na aurę jaka panuje na dworze, proponujemy również projekt murowanej altanki ogrodowej z wbudowanym kominkiem -można w niej spokojnie wypić kawę, czy rozpalić grilla.

... więcej

Garaże i altanki

Pracownia architektoniczna „Dobre Domy” przygotowała dla Państwa bogatą ofertę garaży i altanek, które stanowią doskonałe uzupełnienie wybudowanego domu. Naszym zadaniem jest dbałość o Państwa komfort i zadowolenie z wybranych projektów.

Cechy garaży i altanek:

  • Pomieszczenia wolnostojące budowane w odpowiedzi na pojawiające się potrzeby inwestorów. Garaż budowany jest zazwyczaj z chwilą pojawienia się samochodu, jeśli projekt nie uwzględnił włączenia tego pomieszczenia do bryły domu. Często spełnia także rolę pomieszczenia gospodarczego. Altanka to najczęściej inwestycja rekreacyjno-estetyczna, pozwala na wygodne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, urządzanie imprez plenerowych, kreatywne przyjmowanie gości. Jest pięknym uzupełnieniem dużego ogrodu.

Plusy garaży i altanek:

  • Różnorodność oferty pozwala na łatwe dopasowanie projektu garażu i altanki do stylu domu.
  • Dzięki posiadaniu altanki możliwe jest tworzenie imprez plenerowych bez obawy, że zrujnuje je brzydka pogoda. Takie rozwiązanie dodaje domowi niepowtarzalnego czaru i sprzyja nowym, kreatywnym sposobom spędzania wolnego czasu. Zarówno praca jak i odpoczynek na świeżym powietrzu dostarcza naprawdę wiele przyjemności.
  • Garaż wolnostojący usuwa problem spalin, które przedostają się do domu.

Idealne dla:

  • Dla osób, które zdecydowały się na budowę domu bez garażu włączonego w bryłę budynku – garaż wolnostojący to idealna alternatywa, pozwala w prosty sposób oddzielić część mieszkalną i gospodarczą.
  • Wszystkich tych, których dom nie posiada piwnicy. Dodatkowe pomieszczenia można wykorzystać jako miejsce do trzymania rzeczy, których nie chcemy przechowywać w domu.
  • Fanów sportu – w garażu można przechować rower lub inny sprzęt sportowy.
  • Miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu – altanka to miejsce, w którym można usiąść z książką lub kawą, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w letnie wieczory uciąć tam sobie drzemkę. Altanka idealnie sprawdzi się przy urządzaniu imprez plenerowych czy grilla.

Koszt garaży i altanek:

Wolnostojący garaż i altanka to pomieszczenia niezależne od reszty domu, co jest dość korzystne z finansowego punktu widzenia – na ich budowę możemy zdecydować się już po budowie domu i nie powiększać, i tak już sporej, inwestycji. Koszt budowy garażu wolnostojącego jest uzależniony od wielu różnych czynników, takich jak rozmiar budynku, rodzaj materiałów budowlanych i samego gruntu. W przypadku altanki sprawa wygląda bardzo podobnie, ważny jest też stopień skomplikowania budynku i rodzaj dachu. Warto decydować się na wybór projektów z kosztorysem, który znacząco ułatwia pracę.

SORTUJ WEDŁUG:   NAZWY  |  POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ
Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×