Rzuty

Arkadia III
Rzut parter
Arkadia III
Rzut poddasze
Arkadia III
Rzut działki

Elewacje

Arkadia III
Elewacja przód
Arkadia III
Elewacja boczna
Arkadia III
Elewacja boczna
Arkadia III
Elewacja tył

Przekroje

Arkadia III
Przekroje

Opis

Układ funkcjonalny projektu Arkadia III bez garażu z pewnością zadowoli inwestorów skoncentrowanych na kupnie eleganckiego domu z poddaszem użytkowym. Projekt domu Arkadia III dedykowany jest 4-6-osobowej rodzinie. Na parterze znajduje się pokój dzienny przestrzennie połączony z kuchnią i jadalnią, łazienka, pomieszczenia gospodarcze oraz sypialnia z bezpośrednim wyjściem na ogród. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje oraz łazienka. Centralnie usytuowany kominek pozwala na wykonanie ogrzewania kominkowego. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Arkadia oraz z garażem dwustanowiskowym - Arkadia II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy/żelbetowy, monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 186 000 zł 128 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 321 000 zł 212 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.