Rzuty

Barwinek
Rzut parter
Barwinek
Rzut działki

Elewacje

Barwinek
Elewacja przód
Barwinek
Elewacja boczna
Barwinek
Elewacja boczna
Barwinek
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Barwinek to mały, uroczy dom parterowy, bez garażu. Prosta bryła i dwuspadowy dach dodatkowo obniżą koszty jego budowy. Mimo niewielkiej powierzchni użytkowej układ funkcjonalny w projekcie Barwinek sprawia, że dom ten zapewni wygodne życie 4-osobowej rodzinie. Strefa dzienna została zaplanowana w lewym skrzydle. Jasny, pięknie doświetlony dużym oknem salon, łączy się z jadalnią i kuchnią, tworząc otwartą przestrzeń. Całość uzupełnia spiżarnia oraz toaleta w hallu. W strefie prywatnej zaprojektowano trzy sypialnie oraz wspólna łazienka. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w wiatrołapie zmieszczą się trzy wygodne szafy, ułatwiające przechowywanie rzeczy i utrzymanie porządku. Projekt dostępny jest w wersji z garażem jednostanowiskowym - Barwinek II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków silikatowych. Strop drewniany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika i okładziną klinkierową oraz drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 200 000 zł 159 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 346 000 zł 271 000 zł 248 000 zł
Elementy zewnętrzne 20 000 zł 16 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.