Rzuty

Akira
Rzut parter
Akira
Rzut piętro
Akira
Rzut działki

Elewacje

Akira
Elewacja przód
Akira
Elewacja boczna
Akira
Elewacja boczna
Akira
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Ciekawy, piętrowy dom jednorodzinny, idealny dla 4-5-osobowej rodziny. Intrygująca, nowoczesna bryła budynku przykuje wzrok przechodniów. Na parterze architekci zaprojektowali wiatrołap z przejściem do kotłowni i garażu, gabinet i łazienkę oraz otwartą strefę dzienną, w której salon tworzy jedną otwartą przestrzeń z kuchnią i jadalnią. Miejsce pod schodami wykorzystani na podręczną spiżarnię. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie (każda z własną garderobą), pralnia i duża łazienka.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Na poddaszu ścianki o konstrukcji lekkiej, gipsowo-kartonowe, wypełnione wełną mineralną.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu membraną.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 292 000 zł 224 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 513 000 zł 386 000 zł 384 000 zł
Elementy zewnętrzne 31 000 zł 22 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.