Rzuty

Virgo
Rzut parter
Virgo
Rzut poddasze
Virgo
Rzut działki

Elewacje

Virgo
Elewacja przód
Virgo
Elewacja boczna
Virgo
Elewacja boczna
Virgo
Elewacja tył

Przekroje

Virgo
Przekroje

Opis

Projekt domu Virgo łączy w sobie zarówno walory estetyczne, jak i funkcjonalne. Jeśli poszukują Państwo takiego kompleksowego rozwiązania - projekt Virgo wydaje się być projektem stworzonym dla Państwa! Virgo to dom z poddaszem użytkowym, przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Na parterze zlokalizowano pokój dzienny z kominkiem, jadalnię, kuchnię ze spiżarnią, gabinet, małą łazienkę, pomieszczenie gospodarcze i garaż. Obszerny hall wejściowy z garderobą i otwartą klatką schodową. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, łazienka i suszarnia.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 225 000 zł 158 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 379 000 zł 254 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.