Rzuty

Anatol
Rzut parter
Anatol
Rzut działki

Elewacje

Anatol
Elewacja przód
Anatol
Elewacja boczna
Anatol
Elewacja boczna
Anatol
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Anatol to projekt wyjątkowego domu parterowego z dużym garażem dwustanowiskowym. Strefa dzienna zlokalizowana jest w prawej części domu. Przestronny pokój dzienny połączony jest z jadalnią i kuchnią. Niewielka toaleta w hallu, spiżarnia oraz garderoba dopełniają całości. Część nocna to wspólna łazienka, osobna pralnia, dwa pokoje i moduł dla Rodziców (sypialnia z własną łazienką i garderobą). W części gospodarczej zaprojektowano kotłownię oraz garaż. Projekt dostępny w wersji z dachem wielospadowym - Anatolia.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych. Strop gęstożebrowy oraz lokalnie żelbetowa płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 387 000 zł 305 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 551 000 zł 429 000 zł 409 000 zł
Elementy zewnętrzne 50 000 zł 37 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.