Rzuty

Juliusz II
Rzut parter
Juliusz II
Rzut poddasze
Juliusz II
Rzut działki

Elewacje

Juliusz II
Elewacja przód
Juliusz II
Elewacja boczna
Juliusz II
Elewacja boczna
Juliusz II
Elewacja tył

Przekroje

Juliusz II
Przekroje

Opis

Projekt domu Juliusz II to propozycja dla 4-6-osobowej rodziny szukającej klasycznego, eleganckiego domu z poddaszem użytkowym i dwustanowiskowym garażem. Na parterze domu Juliusz II zaprojektowano wygodną i funkcjonalną strefę dzienną, która będzie sprzyjać spotkaniom w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Znajduje się tam pokój dzienny, który został przestrzennie połączony z jadalnią i kuchnią. Z pokoju dziennego mamy wyjście na taras i do ogrodu. Z hallu dostępna jest spiżarnia oraz łazienka. Dodatkowo na parterze projektu Juliusz II znajduje się pokój gościnny/gabinet oraz pomieszczenie gospodarcze dostępne z dwustanowiskowego garażu. Na poddaszu zlokalizowano trzy sypialnie, łazienkę oraz obszerny strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Juliusz oraz bez garażu - Juliusz III, w wersji z inną aranżacją poddasza: z garażem jednostanowiskowym - Juliusz Nowy, z garażem dwustanowiskowym - Juliusz Nowy II oraz bez garażu - Juliusz Nowy III, a także w wersji z mniejszą powierzchnią użytkową Juliusz Mały. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Aldona Dymus

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 221 000 zł 153 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 411 000 zł 272 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.