Fakro


 

Firma FAKRO powstała w 1991 roku jako spółka prywatna, oparta w stu procentach na polskim kapitale. Po przeszło 30 latach rozwoju GRUPA FAKRO jest wiceliderem w produkcji okien dachowych na świecie, z około 15% udziałem w rynku globalnym. W centrum badawczo-rozwojowym FAKRO ponad 100 inżynierów przekształca idee w innowacyjne rozwiązania i nowe produkty oraz jest autorem ponad 200 zgłoszeń patentowych. W skład Grupy FAKRO, zatrudniającej ponad 4000 osób, wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych. Produkty firmy FAKRO można znaleźć w ponad 60-ciu krajach na całym świecie – wszędzie tam gdzie istnieje zapotrzebowanie na tego rodzaju produkty. Oferuje ponad 1000 produktów, a do tej pory nabywców znalazło ponad 8,5 mln okien dachowych na całym świecie. Sprzedaż na eksport stanowi 70% ogólnej sprzedaży.

 

W ofercie firmy znajdują się przede wszystkim:

 

FAKRO jest również producentem schodów strychowych i już jest numerem dwa na międzynarodowym rynku.

FAKRO od wielu lat dostarcza drewniano-aluminiowe okna dachowe odbiorcom na całym świecie. Montowane w dachu okna połaciowe nieustannie narażone są na ekstremalne warunki atmosferyczne. Ich konstrukcja i wykonanie muszą spełniać zawsze najwyższe wymagania pod względem jakości, szczelności, trwałości, komfortu obsługi i estetyki. Ogromne doświadczenie w tworzeniu okien z drewna i aluminium pozwoliło firmie FAKRO przeniesienie zdobytej wiedzy i doświadczenia na okna pionowe INNOVIEW. Dopełnieniem kompleksowej oferty stolarki otworowej są bramy garażowe i drzwi wejściowe FAKRO serii INNOVIEW LINE. W ten sposób FAKRO oferuje pełną gamę stolarki otworowej, która charakteryzuje się najwyższą jakością, bardzo dobrą energooszczędnością, nowoczesnym wzornictwem oraz jednolitą linią stylistyczną i kolorystyczną.

FAKRO to najlepsze rozwiązania, nowoczesne wzornictwo i spójna linia estetyczna. To kompletna oferta w zakresie stolarki otworowej przeznaczona dla wymagających inwestorów.

 

Zobacz więcej:

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje