Rzuty

Kaspian
Rzut parter
Kaspian
Rzut działki

Elewacje

Kaspian
Elewacja przód
Kaspian
Elewacja boczna
Kaspian
Elewacja boczna
Kaspian
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Niewielki, lecz funkcjonalny dom Kaspian, powinien zadowolić nawet 4-5 osobową rodzinę, zapewniając jej członkom wygodne i dobrze zaprojektowane wnętrza. Zaproponowany w tym domu rozkład pomieszczeń, w którym starannie zaplanowano każdy metr powierzchni, sprawia, że dom ten jest przytulny, spełniający oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów. Dzienną część domu stanowią salon z jadalnią i otwartą kuchnią, z której dostępna jest podręczna spiżarnia. W części nocnej zlokalizowano trzy sypialnie i dość obszerną łazienkę. Pomieszczenie gospodarcze, które z powodzeniem może stanowić kotłownię, zaprojektowano w strefie wejściowej. Uniwersalna architektura tego projektu domu sprawia, że doskonale wkomponuje się on praktycznie w każde otoczenie, a dzięki sprawdzonym rozwiązaniom konstrukcyjnym jest również niedrogim domem, zarówno w budowie, jak i eksploatacji. Projekt ten dostępny jest w wersji z dachem wielospadowym - Talita.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 201 000 zł 154 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 336 000 zł 248 000 zł 230 000 zł
Elementy zewnętrzne 25 000 zł 18 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.