Rzuty

Wega
Rzut parter
Wega
Rzut poddasze
Wega
Rzut działki

Elewacje

Wega
Elewacja przód
Wega
Elewacja boczna
Wega
Elewacja boczna
Wega
Elewacja tył

Przekroje

Wega
Przekroje

Opis

Projekt domu Wega to idealna propozycja dla rodziny, która poszukuje domu z sypialniami zarówno na parterze, jak i na użytkowym poddaszu. Projekt Wega jest niepodpiwniczony i dedykowany 4-5 osobowej rodzinie. W części dziennej zlokalizowano otwartą kuchnię połączoną z pokojem dziennym poprzez jadalnię. Funkcji mieszkalnej parteru dopełniają spiżarnia, łazienka oraz dwa pokoje. Jednostanowiskowy garaż dostępny jest poprzez wiatrołap. Na poddaszu zlokalizowano wygodną sypialnię z garderobą, łazienkę oraz strych. Projekt dostępny w wersji z dwustanowiskowym garażem - Wega II oraz bez garażu - Wega III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy, monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną oraz drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Małgorzata Dracz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 241 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 434 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.