ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

Juliusz Mały II to atrakcyjny projekt domu utrzymany w tradycyjnej stylistyce. Zadaszone balkonem wejście prowadzi do wnętrza przejrzyście zaprojektowanego domu, przewidzianego dla rodziny 4-5 osobowej. Interesującą, otwartą strefę dzienną wyznaczają na parterze salon połączony z jadalnią i kuchnia. Dzięki stosunkowo dużym przeszkleniom przestrzeń, którą wydzielają te pomieszczenia, wydaje się być szczególnie efektowna. Na parterze przewidziano również gabinet z wejściem od strony salonu, łazienkę oraz część gospodarczą domu, na którą składają się spiżarnia, pomieszczenie gospodarcze i dwustanowiskowy garaż. Centralnie rozmieszczony kominek pozwala na łatwe rozprowadzenie ciepła na obu kondygnacjach. Na poddaszu zlokalizowano część nocną z trzema sypialniami oraz ogólnodostępną łazienką. Każda z sypialni posiada własny balkon, który zapewni relaks o każdej porze dnia i zachwyci najbardziej wymagających. Projekt domu Juliusz Mały II przewiduje możliwość aranżacji strychu, który stanowić może w przyszłości dodatkową przestrzeń użytkową. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym Juliusz Mały oraz bez garażu Juliusz Mały III. Projekt dostępny jest również w wersjach o większej powierzchni użytkowej: z garażem jednostanowiskowym - Juliusz, z garażem dwustanowiskowym - Juliusz II oraz bez garażu - Juliusz III, a także w wersji z inną aranżacją poddasza: z garażem jednostanowiskowym - Juliusz Nowy, z garażem dwustanowiskowym - Juliusz Nowy II oraz bez garażu - Juliusz Nowy III. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

  • Marcin Abramowicz

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
214 000 zł 161 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
387 000 zł 280 000 zł 273 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
22 000 zł 16 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
77 400 zł 56 000 zł 54 600 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA112.8 m²
+ Powierzchnia garażu36.3 m²
+ Pomieszczenie gospodarcze6.2 m²
+ Strych27.7 m²
Powierzchnia zabudowy139.7 m²
Kubatura netto540.0 m³
Powierzchnia dachu230.1 m²
Kąt nachylenia dachu40°
Wysokość budynku8.0 m
Min. wymiary działki dł.18.20 m
Min. wymiary działki szer.23.35 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż2

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

  • zestawienie materiałów do stanu surowego
  • zestawienie powierzchni ścian
  • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
  • pakiet energetyczny
  • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
  • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
  • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

  • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
  • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2018-05-25 13:35

Witam. Proszę o wysłanie zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres bakowski.wojtek@gmail.com  Dziękuję i pozdrawiam
Witam   Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.     Pozdrawiam  

Dobre Domy

+

2018-05-25 08:49

Witam. Proszę o wysłanie zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres bakowski.wojtek@gmail.com  Dziękuję i pozdrawiam

Wojtek

+

2017-06-25 16:56

Witam. Proszę o wysłanie zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres anetaksiazek@op.pl Dziękuję i pozdrawiam
Witam Materiały prześlemy w poniedziałek.   Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2017-06-24 18:13

Witam. Proszę o wysłanie zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres anetaksiazek@op.pl Dziękuję i pozdrawiam

Aneta

+

2017-05-05 06:47

Witam, ile metrów kwadratowych ma ten projekt domu przy liczeniu po podłodze? Pozdrawiam
Witam, powierzchnia parteru to 65,40m2 + 42,50m2 (garaż i pom. gosp.), powierzchnia poddasza po podłodze to 63,58m2 + 44,12m2 (strych). Pozdrawiam.

Dobre Domy

+

Twój IP: 54.234.228.78
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×