Rzuty

Juliusz Mały II
Rzut parter
Juliusz Mały II
Rzut poddasze
Juliusz Mały II
Rzut działki

Elewacje

Juliusz Mały II
Elewacja przód
Juliusz Mały II
Elewacja boczna
Juliusz Mały II
Elewacja boczna
Juliusz Mały II
Elewacja tył

Przekroje

Juliusz Mały II
Przekroje

Opis

Juliusz Mały II to atrakcyjny projekt domu utrzymany w tradycyjnej stylistyce. Zadaszone balkonem wejście prowadzi do wnętrza przejrzyście zaprojektowanego domu, przewidzianego dla rodziny 4-5 osobowej. Interesującą, otwartą strefę dzienną wyznaczają na parterze salon połączony z jadalnią i kuchnia. Dzięki stosunkowo dużym przeszkleniom przestrzeń, którą wydzielają te pomieszczenia, wydaje się być szczególnie efektowna. Na parterze przewidziano również gabinet z wejściem od strony salonu, łazienkę oraz część gospodarczą domu, na którą składają się spiżarnia, pomieszczenie gospodarcze i dwustanowiskowy garaż. Centralnie rozmieszczony kominek pozwala na łatwe rozprowadzenie ciepła na obu kondygnacjach. Na poddaszu zlokalizowano część nocną z trzema sypialniami oraz ogólnodostępną łazienką. Każda z sypialni posiada własny balkon, który zapewni relaks o każdej porze dnia i zachwyci najbardziej wymagających. Projekt domu Juliusz Mały II przewiduje możliwość aranżacji strychu, który stanowić może w przyszłości dodatkową przestrzeń użytkową. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym Juliusz Mały oraz bez garażu Juliusz Mały III. Projekt dostępny jest również w wersjach o większej powierzchni użytkowej: z garażem jednostanowiskowym - Juliusz, z garażem dwustanowiskowym - Juliusz II oraz bez garażu - Juliusz III, a także w wersji z inną aranżacją poddasza: z garażem jednostanowiskowym - Juliusz Nowy, z garażem dwustanowiskowym - Juliusz Nowy II oraz bez garażu - Juliusz Nowy III. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 214 000 zł 161 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 387 000 zł 280 000 zł 273 000 zł
Elementy zewnętrzne 22 000 zł 16 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.