Rzuty

Linda
Rzut parter
Linda
Rzut działki

Elewacje

Linda
Elewacja przód
Linda
Elewacja boczna
Linda
Elewacja boczna
Linda
Elewacja tył

Przekroje

Linda
Przekroje

Opis

Parterowy, ciekawy projekt Linda to typowy dom na wąską działkę, przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Cechą wyróżniającą dom Linda jest dach kopertowy i brak użytkowego poddasza. W części centralnej znajduje się główne wejście do domu. Z wiatrołapu prowadzi szeroki korytarz do strefy dziennej. Istnieje możliwość wydzielenia osobnej kuchni, z której jest dogodny dostęp do spiżarni. Sypialnie oraz łazienka dostępne są z głównego korytarza.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Więźba dachowa tradycyjna lub z wiązarów prefabrykowanych. Strop drewniany, nieużytkowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Małgorzata Dracz
Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 140 000 zł 106 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 239 000 zł 175 000 zł 169 000 zł
Elementy zewnętrzne 12 000 zł 8 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.