Rzuty

Hermes
Rzut parter
Hermes
Rzut poddasze
Hermes
Rzut działki

Elewacje

Hermes
Elewacja przód
Hermes
Elewacja boczna
Hermes
Elewacja boczna
Hermes
Elewacja tył

Przekroje

Hermes
Przekroje

Opis

Efektowny projekt domu Hermes, to idealna propozycja dla rodziny 4-5-osobowej, poszukującej domu z poddaszem użytkowym. Projekt Hermes to dom z dachem wielospadowym i garażem jednostanowiskowym. Na parterze znajduje się kuchnia ze spiżarnią, jadalnia, obszerny salon, gabinet, łazienka, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie z ogólnodostępną łazienką oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Hermes II oraz w wersji bez garażu - Hermes III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych docieplonych styropianem, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy/gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 247 000 zł 170 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 385 000 zł 258 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.