Rzuty

Alabama II
Rzut parter
Alabama II
Rzut działki

Elewacje

Alabama II
Elewacja przód
Alabama II
Elewacja boczna
Alabama II
Elewacja boczna
Alabama II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Alabama II to rozległy, wygodny dom parterowy. To, co go wyróżnia już na pierwszy rzut oka, to otwarta, pięknie doświetlona, duża przestrzeń strefy dziennej. Obszerny salon płynie łączy się z wygodną jadalnią i ustawną kuchnią. Tuż przy kuchni zlokalizowano spiżarnię. W strefie wejścia umieszczono garderobę, pralnię i wc. Część nocna domu została umieszczona w prawym skrzydle domu, co zapewni poczucie intymności mieszkańcom. Wspólna łazienka, dwa pokoje i moduł dla Rodziców (sypialnia z osobną garderobą i pralnią) zapewni wygodne życie 4-5-osobowej rodzinie. Projekt dostępny w wersji z innym układem strefy dziennej - Alabama oraz w wersjach z czterema sypialniami i innym układem wnętrz - Alabama III i Alabama IV oraz ze strychem do adaptacji - Alabama V.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 304 000 zł 269 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 479 000 zł 422 000 zł 406 000 zł
Elementy zewnętrzne 45 000 zł 39 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.