ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Marina Mała II to projekt domu jednorodzinnego, z użytkowym poddaszem i garażem dwustanowiskowym. Układ funkcjonalny obejmujący pięć sypialni idealnie sprawdzi się w przypadku większych rodzin lub rodzin wielopokoleniowych. Na parterze zaplanowano strefę dzienną, tworzącą otwartą przestrzeń. Salon przenika się z jadalnią i kuchnią, która została uzupełniona o niewielką spiżarnię. W wiatrołapie oraz hallu zadbano o miejsce na duże szafy. Ustronnie położony pokój doskonale sprawdzi się jako gabinet lub pokój dla Seniora, szczególnie że zaraz obok znajduje się w pełni funkcjonalna łazienka. Strefa gospodarcza obejmuje dwustanowiskowy garaż oraz kotłownię z wyjściem na ogród. Zabudowana klatka schodowa prowadzi na poddasze, gdzie zaprojektowano cztery sypialnie i dużą łazienkę, z której można wydzielić osobną pralnię. Projekt dostępny jest w wersji z garażem jednostanowiskowym - Marina Mała oraz w wersjach o większej powierzchni użytkowej, z czterema pokojami na poddaszu - Marina (garaż jednostanowiskowy) i Marina II (garaż dwustanowiskowy).

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy i żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

 • Marcin Abramowicz
 • Marta Zaperty-Adamek

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
237 000 zł 179 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
420 000 zł 307 000 zł 284 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
28 000 zł 19 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
84 000 zł 61 400 zł 56 800 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA141.2 m²
+ Powierzchnia garażu31.6 m²
+ Pomieszczenie gospodarcze6.6 m²
Powierzchnia zabudowy151.4 m²
Kubatura netto548.0 m³
Powierzchnia dachu235.7 m²
Kąt nachylenia dachu40°
Wysokość budynku8.2 m
Min. wymiary działki dł.18.71 m
Min. wymiary działki szer.22.05 m
Liczba pokoi5
Liczba łazienek2
Garaż2
ZAMÓW PROJEKT    2 598 zł 2 898 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2019-04-16 06:44

12 godzin temu, Gość alex napisał: Proszę również o przesłanie dokumentacji tego domku. zloty181@op.pl
Dzień dobry, rysunki szczegółowe i zestawienie kosztów budowy  zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2019-04-15 18:03

Proszę również o przesłanie dokumentacji tego domku. zloty181@op.pl

alex

+

2019-03-31 08:08

17 minut temu, Gość Michał napisał: Witam. Mógłbym prosić o przesłanie na maila dokumentacji projektu Marina Mała II (szczegółowe rysunki, rzuty, przekroje, kosztorys micjac8806@gmail.com
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne.  W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu. Pozdrawiam. 

Dobre Domy

+

2019-03-31 07:49

Witam. Mógłbym prosić o przesłanie na maila dokumentacji projektu Marina Mała II (szczegółowe rysunki, rzuty, przekroje, kosztorys micjac8806@gmail.com

Michał

+

2019-02-24 19:08

2 godziny temu, Gość Michal napisał: Witam mógłbym prosić o dokumentacjie projektu marina mala II na adres Michalpaszek91@wp.pl szczególnie chodzi mi o wymiary poszczególnych pomieszczeń
Dzień dobry, rysunki szczegółowe, tabelka z kosztami budowy oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zostały wysłane na podany adres. Pełna dokumentacja jest natomiast dostępna w naszej pracowni odpłatnie. Ceny projektów podane są na naszej stronie internetowej. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

Twój IP: 54.235.4.196
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×