Rzuty

Marina Mała II
Rzut parter
Marina Mała II
Rzut poddasze
Marina Mała II
Rzut działki

Elewacje

Marina Mała II
Elewacja przód
Marina Mała II
Elewacja boczna
Marina Mała II
Elewacja boczna
Marina Mała II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Marina Mała II to projekt domu jednorodzinnego, z użytkowym poddaszem i garażem dwustanowiskowym. Układ funkcjonalny obejmujący pięć sypialni idealnie sprawdzi się w przypadku większych rodzin lub rodzin wielopokoleniowych. Na parterze zaplanowano strefę dzienną, tworzącą otwartą przestrzeń. Salon przenika się z jadalnią i kuchnią, która została uzupełniona o niewielką spiżarnię. W wiatrołapie oraz hallu zadbano o miejsce na duże szafy. Ustronnie położony pokój doskonale sprawdzi się jako gabinet lub pokój dla Seniora, szczególnie że zaraz obok znajduje się w pełni funkcjonalna łazienka. Strefa gospodarcza obejmuje dwustanowiskowy garaż oraz kotłownię z wyjściem na ogród. Zabudowana klatka schodowa prowadzi na poddasze, gdzie zaprojektowano cztery sypialnie i dużą łazienkę, z której można wydzielić osobną pralnię. Projekt dostępny jest w wersji z garażem jednostanowiskowym - Marina Mała oraz w wersjach o większej powierzchni użytkowej, z czterema pokojami na poddaszu - Marina (garaż jednostanowiskowy) i Marina II (garaż dwustanowiskowy).

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy i żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 270 000 zł 208 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 482 000 zł 362 000 zł 335 000 zł
Elementy zewnętrzne 32 000 zł 24 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.