Rzuty

Jasmina II
Rzut parter
Jasmina II
Rzut działki

Elewacje

Jasmina II
Elewacja przód
Jasmina II
Elewacja boczna
Jasmina II
Elewacja boczna
Jasmina II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Jasmina II to duży, niezwykle komfortowy reprezentacyjny dom parterowy. Bryła budynku podzielona jest na dwie części. W strefie dziennej zaprojektowano dużą kuchnię z miejscem na nowoczesną wyspę, spiżarnię oraz przestronny salon połączony z jadalnią. Oddzielne pomieszczenie stanowi pokój telewizyjny z bezpośrednim wyjściem na taras. Całość uzupełnia niewielka łazienka, dostępna z hallu. W strefie prywatnej domowników znajdują się pokój gościnny, dwa pomieszczenia gospodarcze (jedno do wykorzystania jako pralnia), garaż na dwa samochody oraz część nocna, oddzielona drzwiami. Zaprojektowano tam trzy sypialnie (każda z osobną garderobą) oraz wspólna łazienka z sauną. Dodatkowo sypialnia Rodziców posiada osobną łazienkę. Projekt dostępny jest w wersji o mniejszej powierzchni użytkowej - Jasmina I.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz lokalnie płyty monolityczne.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 453 000 zł 340 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 740 000 zł 538 000 zł 511 000 zł
Elementy zewnętrzne 32 000 zł 22 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.