ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

Projekty domów bez garażu

Prezentowana przez nas kolekcja projektów domów bez garażu skierowana jest do osób, które ze względu na wielkość bądź kształt działki, warunki zabudowy narzucone przez Miejscowy Plan Zagospodarowania czy też ze względów ekonomicznych zmuszone są zrezygnować z garażu. Różnorodność oferowanych przez nas w tej kategorii budynków, począwszy od prostej bryły przekrytej dwuspadowym dachem, po domy z lukarnami, podcieniami , wykuszami, wielospadowymi dachami , domy parterowe czy z poddaszem użytkowym, daje możliwość wyboru idealnego domu dla osób ceniących architekturę zarówno tradycyjną jak i nowoczesną, szukających małego gniazdka jak i większej przestrzeni . Domy bez garażu wybierają również inwestorzy, którzy planują budowę garażu jako budynku wolnostojącego, często z rozbudowaną strefą gospodarczą, bądź też decydują się na tańsze oraz prostsze konstrukcyjnie rozwiązanie jakim jest wiata garażowa. Dla osób zainteresowanych przygotowaliśmy również kolekcję garaży wolnostojących, jedno, dwustanowiskowych, z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym czy strychem.

... więcej

Wielkość i kształt działki, uwarunkowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzeni, finanse czy poczucie estetyki – to jedne z głównych czynników, które sprawiają, że klienci wybierają projekt domu bez garażu.

Czym charakteryzuje się projekt domu bez garażu?

Projekty domów bez garażu zakładają budowę zwartej bryły o prostej formie, z możliwym wykorzystaniem dekoracyjnych rozwiązań, takich jak lukarny, podcienie, wykusze i wielospadowe dachy. Dzięki temu projekty są różnorodne i bez obaw można zdecydować się na dom parterowy bez garażu, dom piętrowy, projekty domów z poddaszem użytkowym lub w zabudowie bliźniaczej.

Jakie są zalety domów bez garażu?

Oprócz wygody i funkcjonalności domy bez garażu posiadają też inne plusy, m.in:

  • mniejsze koszty inwestycji,
  • brak ryzyka przedostania się spalin samochodowych do domu,
  • lepsza estetyka budynku.

Kto powinien obejrzeć projekty domów bez garażu?

Dom bez garażu jest szczególnie polecany osobom, które:

  • posiadają małą działkę,
  • nie mają samochodu i nie planują jego zakupu,
  • planują budowę garażu wolnostojącego lub mają już wykupione miejsce parkingowe.

Ile kosztuje projekt domu bez garażu i jego późniejsza realizacja?

Najprostszym w realizacji i najtańszym rozwiązaniem są domy parterowe bez garażu. Zmniejszone koszty budowy ścian, położenia dachu i ogrzewania oznaczają, że dom bez garażu jest tańszy w budowie i eksploatacji. Pozostałe wydatki są natomiast zależne od wybranego projektu i techniki wybudowania domu bez garażu – energooszczędnej lub standardowej.

SORTUJ WEDŁUG:   NAZWY  |  POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

1 2 3 4 5 6 7 8 Następne
Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×