Czy potrzebujesz więcej czasu?

 TAK / NIE
ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

Projekty domów bez garażu

Prezentowana przez nas kolekcja projektów domów bez garażu skierowana jest do osób, które ze względu na wielkość bądź kształt działki, warunki zabudowy narzucone przez Miejscowy Plan Zagospodarowania czy też ze względów ekonomicznych zmuszone są zrezygnować z garażu. Różnorodność oferowanych przez nas w tej kategorii budynków, począwszy od prostej bryły przekrytej dwuspadowym dachem, po domy z lukarnami, podcieniami , wykuszami, wielospadowymi dachami , domy parterowe czy z poddaszem użytkowym, daje możliwość wyboru idealnego domu dla osób ceniących architekturę zarówno tradycyjną jak i nowoczesną, szukających małego gniazdka jak i większej przestrzeni . Domy bez garażu wybierają również inwestorzy, którzy planują budowę garażu jako budynku wolnostojącego, często z rozbudowaną strefą gospodarczą, bądź też decydują się na tańsze oraz prostsze konstrukcyjnie rozwiązanie jakim jest wiata garażowa. Dla osób zainteresowanych przygotowaliśmy również kolekcję garaży wolnostojących, jedno, dwustanowiskowych, z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym czy strychem.

... więcej

Domy bez garażu

Dla wszystkich, którzy nie potrzebują budynku z garażem lub planują wybudować go jako pomieszczenie wolnostojące, nasza pracownia architektoniczna przygotowała bogatą ofertę projektów domów bez garażu. Domy są eleganckie, wygodne i bardzo funkcjonalne – zadowolą każdego inwestora.

Cechy:

  • Zwarta bryła budynku.
  • Sam dom nie odróżnia się od standardowego budynku, można wybrać projekt parterowy, piętrowy lub z poddaszem użytkowym, oferta bogata jest w różne warianty wielkościowe. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w tej koncepcji postawić także dom w zabudowie bliźniaczej.

Plusy:

  • Brak garażu połączonego z domem zapobiega przenikania do budynku nieprzyjemnego zapachu spalin, co jest szczególnie istotne wtedy, kiedy w domu przebywają dzieci.
  • Garaż to większa inwestycja, także domy, których projekty nie przewidują go przy realizacji to idealna opcja dla wszystkich inwestorów, dysponujących ograniczonym budżetem.
  • Budujący nie muszą się obawiać zakłóceń estetyki budynku przez garaż, który zazwyczaj jest wysunięty do przodu i odznacza się na tle frontowej elewacji.

Idealne dla:

  • Osób niezmotoryzowanych i takich, które nie planują w najbliższym czasie zakupu samochodu. Nie ma potrzeby, aby inwestować w przestrzeń, która nie zostanie zagospodarowana zgodnie ze swoim przeznaczeniem.
  •  Tych, którzy posiadają już miejsce garażowe poza domem lub osób, które planują wybudować garaż wolnostojący. Nasza pracownia architektoniczna stara się uwzględniać wszystkie możliwe preferencje naszych potencjalnych inwestorów.

Koszty budowy:

Oczywiście koszty budowy domu bez garażu są mniejsze niż w przypadku sytuacji, w której inwestor jest zainteresowany wybudowaniem domu z miejscem na samochód, oszczędności obejmują ściany, powierzchnie dachu, czy też ogrzewanie. Reszta zależy od projektu, na który się zdecydujemy i tego, czy nasz dom wybudowany zostanie techniką energooszczędną czy standardową. Ta pierwsza początkowo wymaga zwiększonego budżetu, który jednak zwraca się przez lata użytkowania budynku. Łączny koszt związany jest również z rodzajem dachu i tym, jakie materiały zostaną użyte przy wykończeniu. Serdecznie polecamy projekty domów z kosztorysem budowy, który znacząco ułatwia dalszą pracę nad inwestycją.

SORTUJ WEDŁUG:   NAZWY  |  POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

1 2 3 4 5 6 7 Następne
Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×