Rzuty

Dominik
Rzut parter
Dominik
Rzut poddasze
Dominik
Rzut działki

Elewacje

Dominik
Elewacja przód
Dominik
Elewacja boczna
Dominik
Elewacja boczna
Dominik
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Projekt jednorodzinnego domu z poddaszem użytkowym Dominik to nowoczesna propozycja dla ludzi, którzy cenią sobie indywidualność. Ciekawa aranżacja elewacji z pewnością będzie przyciągać uwagę. Układ funkcjonalny tego domu będzie idealnie sprawdzał się w przypadku budowy na działce z wjazdem od południa. Pięknie doświetlony dużymi oknami salon umieszczony jest od strony frontowej budynku. Duży taras, ciekawie zaprojektowany, zachęci do odpoczynku na świeżym powietrzu. Kuchnia i duża jadalnia znajdują się z tyłu domu. Obok kuchni zaprojektowano spiżarnię i gabinet. Całości funkcji dopełniają łazienka oraz kotłownia z przejściem do garażu. Na poddaszu umieszczone zostały trzy sypialnie, garderoba i łazienka. Z jednego pokoju jest wyjście na duży taras nad garażem. Projekt dostępny w wersji z inną aranżacją elewacji i dachem z okapami - Dominika.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu - blacha.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 239 000 zł 184 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 391 000 zł 294 000 zł 277 000 zł
Elementy zewnętrzne 22 000 zł 16 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.