ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

Wszystkie

Projekty pracowni architektonicznej Dobre Domy

Projekty domów pracowni architektonicznej „Dobre Domy” od lat wyróżniają się udanym połączeniem dobrego stylu i funkcjonalności, co gwarantuje inwestorom zadowolenie z wyboru. Klienci są różni, a spełnianie ich indywidualnych potrzeb jest kluczem do dobrych koncepcji. Dlatego nasza bogata oferta skierowana jest nawet do najbardziej wymagających inwestorów. Prezentujemy Państwu projekty domów przystosowanych do większych i mniejszych działek. Miłośnicy budynków z jedną kondygnacją będą zachwyceni naszymi koncepcjami domów parterowych, fani poddasza użytkowego również znajdą coś dla siebie. Specjalizujemy się również w nieco bardziej specyficznych projektach typu domy na wąską działkę, domy z wejściem od strony południowej, oraz domy energooszczędne, które coraz częściej wzbudzają zainteresowanie inwestorów.

 

W naszych projektach stawiamy przede wszystkim na wygodę inwestora i jego rodziny. Domy, które powstają przez realizację projektów naszej pracowni architektonicznej są komfortowe, a przemyślany układ pomieszczeń ułatwia komunikację między domownikami oraz poruszanie się po pomieszczeniach. Domy parterowe świetnie sprawdzą się w przypadku osób, które z jakichś powodów mogą mieć trudności z przemieszczaniem się, brak schodów ułatwia życie w domu. Poddasze użytkowe to fantastyczny pomysł dla tych, którzy lubią wyraźnie oddzielać strefę dzienną od przytulnej części nocnej. Duże, piętrowe domu są idealną propozycją dla rodzin wielopokoleniowych, które do sprawnego funkcjonowania potrzebuję większej przestrzeni. To wszystko oferuje Państwu pracownia architektoniczna Dobre Domy.

Naszą ambicją jest zadowalanie inwestorów, niezależnie od tego, jakiego projektu potrzebują. Nasza oferta skierowana jest zarówno do singli, którzy marzą o wyprowadzce z domu rodziców lub szukają alternatywy dla mieszkania w bloku, jak również do rodzin. Z naszych pomysłów skorzystają pary z małym dzieckiem, ale także duże rodziny wielopokoleniowe, które potrzebują wygodnej przestrzeni dla seniorów. Nie zawiodą się również osoby, które preferują rozwiązania energooszczędne. Prezentujemy bogatą ofertę projektów, które nastawione są na oszczędzanie ciepła przez długie lata użytkowania domu przez mieszkańców.

Koszty realizacji projektu zależą od wielu różnych czynników w dużym stopniu związanych z wyborami samego inwestora. Jedną z kluczowych kwestii jest oczywiście powierzchnia domu i poziom jego skomplikowania. Najmniejszy budżet pochłaniają domy, które kształtem przypominają klasyczną bryłę sześcianu. Wszystkie niecodzienne kształty generują dodatkowe opłaty. Kolejnym czynnikiem jest rodzaj dachu. Wielbiciele projektów z dachem płaskim prawdopodobnie zapłacą więcej niż ci, którzy zdecydują się na dach dwuspadowy. Kwestią wartą przemyślenia jest wybór projektu domu energooszczędnego, który początkowo może się wydawać droższy, jednak koszty zwracają się już przy samej eksploatacji. Ważny jest również przemyślany wybór drzwi, okien i materiałów wykończeniowych. To wszystko ma wpływ na całościowy koszt domu. Warto zainwestować w projekty domów z kosztorysem budowy, które oferuje nasza pracownia architektoniczna, to znaczące ułatwienie dla inwestora.

SORTUJ WEDŁUG:   NAZWY  |  POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

1 2 ... 35 36 37 Następne
Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×