Rzuty

Celina
Rzut parter
Celina
Rzut poddasze
Celina
Rzut działki

Elewacje

Celina
Elewacja przód
Celina
Elewacja boczna
Celina
Elewacja boczna
Celina
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Celina to nieduży dom z poddaszem użytkowym, z garażem jednostanowiskowym, zaprojektowany w klasycznym stylu. Prosty, dwuspadowy dach przełamany jest lukarną od strony frontowej. Jednostanowiskowy garaż wkomponowany jest w bryłę domu. Celina idealnie spełni potrzeby 4-5 osobowej rodziny. Na parterze umieszczona jest otwarta strefa dzienna. Kuchnia połączona została z jadalnią i przeszklonym salonem. Ciekawym elementem wystroju wnętrz może stać się trójstronny kominek, który będzie można podziwiać zarówno z wygodnej sofy w salonie, jak i podczas rodzinnych posiłków. Na poziomie parteru znajduje się również niewielka łazienka, spiżarnia oraz garaż wraz z kotłownią. Amatorzy pielęgnacji ogrodów z pewnością docenią bezpośrednie wejście z zewnątrz do kotłowni. Na poddaszu znajdują się aż cztery sypialnie oraz łazienka. Z trzech pokoi na poddaszu dodatkowo istnieje możliwość wyjścia na balkon. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Celina II, oraz w wersji z innym układem pomieszczeń na poddaszu - Mariola.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 199 000 zł 152 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 351 000 zł 258 000 zł 248 000 zł
Elementy zewnętrzne 17 000 zł 13 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.