Rzuty

Amon II
Rzut parter
Amon II
Rzut poddasze
Amon II
Rzut działki

Elewacje

Amon II
Elewacja przód
Amon II
Elewacja boczna
Amon II
Elewacja boczna
Amon II
Elewacja tył

Przekroje

Amon II
Przekroje

Opis

Projekt domu Amon II doskonale nadaje się na wąską działkę. Amon II został zaprojektowany z myślą o 4-5-osobowej rodzinie. Na parterze znajdują się: salon z kominkiem, kuchnia otwarta na jadalnię, pokój, łazienka, pom. gospodarcze i garaż. Przy kuchni znajduje się dodatkowo spiżarnia. Na poddaszu zlokalizowano trzy sypialnie i obszerną łazienkę. Pokój rodziców został wzbogacony o balkon. Dom doskolane wkomponuje się w każdą, nawet wąską, działkę.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, ocieplone styropianem, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz w części żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 195 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 355 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.