Rzuty

Pompejusz Duży
Rzut parter
Pompejusz Duży
Rzut piętro
Pompejusz Duży
Rzut działki

Elewacje

Pompejusz Duży
Elewacja przód
Pompejusz Duży
Elewacja boczna
Pompejusz Duży
Elewacja boczna
Pompejusz Duży
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Pompejusz Duży to elegancki, nowoczesny dom pietrowy. Zaprojektowaliśmy go z myślą o 4-5 osobowej rodzinie. Strefa dzienna obejmuje salon, jadalnię i otwartą kuchnię, powiększoną o spiżarnię. Funkcji parteru dopełnia łazienka, gabinet oraz część gospodarcza - kotłownia i garaż. Piętro w całości służy wypoczynkowi - zlokalizowano tu cztery przestronne sypialnie (w tym jedną z własną garderobą i łazienką) oraz ogólnodostępną łazienkę. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Pompejusz Duży II oraz w wersji o mniejszej powierzchni użytkowej - z garażem jednostanowiskowym Pompejusz oraz dwustanowiskowym Pompejusz II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 320 000 zł 241 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 526 000 zł 386 000 zł 362 000 zł
Elementy zewnętrzne 23 000 zł 17 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.