Rzuty

Karina II
Rzut parter
Karina II
Rzut działki

Elewacje

Karina II
Elewacja przód
Karina II
Elewacja boczna
Karina II
Elewacja boczna
Karina II
Elewacja tył

Przekroje

Karina II
Przekroje

Opis

Jeśli poszukują Państwo domu o prostej formie i funkcjonalnym wnętrzu mamy dla Państwa idealną propozycję - projekt domu Karina II. Jest to dom parterowy, przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Część ogólnodostępna projektu Karina II obejmuje pokój dzienny, który został przestrzennie połączony z jadalnią. Z kuchni dostępna jest podręczna spiżarnia. W części prywatnej znajdują się trzy sypialnie z ogólnodostępną łazienką. W strefie wejściowej znajduje się pomieszczenie gospodarcze oraz toaleta. Z hallu istnieje możliwość wejścia na obszerny strych schodami schowanymi w stropie. Projekt dostępny w wersjach: Karina I, Karina III oraz Karina IV.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych docieplonych styropianem, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną drewnianą oraz klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Małgorzata Dracz
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 179 000 zł 158 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 280 000 zł 246 000 zł 239 000 zł
Elementy zewnętrzne 5 000 zł 4 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.