Rzuty

Jeżyna
Rzut parter
Jeżyna
Rzut działki

Elewacje

Jeżyna
Elewacja przód
Jeżyna
Elewacja boczna
Jeżyna
Elewacja boczna
Jeżyna
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Jeżyna to idealnie wypośrodkowany dom, wyróżniający się eleganckim i stonowanym stylem. Znakomicie odpowie na potrzeby rodziny 4-6-osobowej. Niezbyt skomplikowana bryła budynku przekryta została wielospadowym dachem w grafitowym kolorze. Elewacje prezentują się lekko i nowocześnie. W środku domu panuje klasyczny podział na trzy strefy. Część dzienną zaproponowano jako otwartą przestrzeń, z przeszklonym salonem, ustawną jadalnią i wygodną kuchnią. Całość uzupełniają niewielka spiżarnia oraz mała łazienka w hallu. Częściowo odizolowana strefa nocna zapewni spokój podczas nauki i wypoczynku. Cztery sypialnie oraz duża łazienka świetnie spełnią potrzeby nawet większej rodziny. Część gospodarcza domu zlokalizowana została od frontu. Składają się na nią kotłownia oraz dwustanowiskowy garaż. Projekt domu dostępny jest w wersji z dachem dwuspadowym - Kalina i Kalina II, w wersji z poddaszem do adaptacji - Jeżyna II, a także w wersji o większej powierzchni użytkowej - Jeżyna III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 305 000 zł 240 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 471 000 zł 366 000 zł 340 000 zł
Elementy zewnętrzne 37 000 zł 28 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.