Rzuty

Jarzębina IV
Rzut parter
Jarzębina IV
Rzut poddasze
Jarzębina IV
Rzut działki

Elewacje

Jarzębina IV
Elewacja przód
Jarzębina IV
Elewacja boczna
Jarzębina IV
Elewacja boczna
Jarzębina IV
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Jarzębina IV to klasyczny dom z poddaszem użytkowym. Główne atuty tego domu to pustka nad pokojem dziennym oraz szeroko zadaszony taras z zewnętrznym kominkiem. Parter domu to otwarta strefa dzienna: salon połączony jest z jadalnią i kuchnią, która uzupełniona została o spiżarnię. W części komunikacyjnej zaprojektowano ustronny gabinet, łazienkę oraz pomieszczenia gospodarcze i garaż. Na użytkowym poddaszu znajdują się antresola, łazienka, dwie sypialnie oraz moduł dla Rodziców (sypialnia z wyjściem na balkon, garderoba oraz prywatna łazienka). Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Jarzębina oraz Jarzębina III, w wersji z 4 sypialniami na poddaszu - Jarzębina II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz w części żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 297 000 zł 237 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 517 000 zł 403 000 zł 376 000 zł
Elementy zewnętrzne 34 000 zł 26 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.