ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Jarzębina IV to klasyczny dom z poddaszem użytkowym. Główne atuty tego domu to pustka nad pokojem dziennym oraz szeroko zadaszony taras z zewnętrznym kominkiem. Parter domu to otwarta strefa dzienna: salon połączony jest z jadalnią i kuchnią, która uzupełniona została o spiżarnię. W części komunikacyjnej zaprojektowano ustronny gabinet, łazienkę oraz pomieszczenia gospodarcze i garaż. Na użytkowym poddaszu znajdują się antresola, łazienka, dwie sypialnie oraz moduł dla Rodziców (sypialnia z wyjściem na balkon, garderoba oraz prywatna łazienka). Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Jarzębina oraz Jarzębina III, w wersji z 4 sypialniami na poddaszu - Jarzębina II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz w części żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Marcin Abramowicz
 • Marta Zaperty-Adamek

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
297 000 zł 237 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
517 000 zł 403 000 zł 376 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
34 000 zł 26 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
103 400 zł 80 600 zł 75 200 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA148.7 m²
+ Powierzchnia garażu32.6 m²
+ Pomieszczenie gospodarcze7.0 m²
Powierzchnia zabudowy175.0 m²
Kubatura netto565.3 m³
Powierzchnia dachu273.5 m²
Kąt nachylenia dachu40°
Wysokość budynku8.2 m
Min. wymiary działki dł.22.33 m
Min. wymiary działki szer.22.67 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek3
Garaż2
ZAMÓW PROJEKT    2 703 zł 3 003 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2019-03-07 07:35

9 godzin temu, Gość Monika napisał: Witam, proszę o rysunki szczegółowe projektu na adres monika.fiedor@interia.pl, z góry dziękuję i pozdrawiam.
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Dobre Domy

+

2019-03-06 22:04

Witam, proszę o rysunki szczegółowe projektu na adres monika.fiedor@interia.pl, z góry dziękuję i pozdrawiam.

Monika

+

2019-02-16 19:18

20 godzin temu, Gość Krzysztof napisał: Witam, Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych medykisonfire@gmail.com Czy jest możliwość obejrzenia realizacji projektu w województwie łódzkim bądź sąsiednim?   Pozdrawiam
Dzień dobry, rysunki zostały wysłane na podany adres. Nie posiadamy adresów realizacji domów wg naszych projektów. Niewykluczone jednak, że ktoś z forumowiczów zdecyduje się zaprezentować swój dom. Zachęcamy. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2019-02-15 22:28

Witam, Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych medykisonfire@gmail.com Czy jest możliwość obejrzenia realizacji projektu w województwie łódzkim bądź sąsiednim?   Pozdrawiam

Krzysztof

+

2019-02-04 14:51

Dzień dobry. Czy jest tu ktoś kto buduje jarzebinke? 

Malwina

+

Twój IP: 34.228.38.35
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×