Rzuty

Kornelia II
Rzut parter
Kornelia II
Rzut piętro
Kornelia II
Rzut działki

Elewacje

Kornelia II
Elewacja przód
Kornelia II
Elewacja boczna
Kornelia II
Elewacja boczna
Kornelia II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Kornelia II jest projektem piętrowego domu, który spełni oczekiwania dużej rodziny. Budynek posiada klasyczną formę połączoną z ciekawą elewacją oraz licznymi przeszkleniami, które pięknie doświetlają wnętrze domu. Duży i częściowo zadaszony taras na parterze zapewnia miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu. Na strefę dzienną składa się salon z jadalnią oraz otwarta kuchnia z funkcjonalną spiżarnią. Do dyspozycji domowników i gości jest ogólnodostępna łazienka oraz pokój, który może pełnić rolę gabinetu lub sypialni. W części prywatnej, która została zlokalizowana na piętrze domu zaprojektowano trzy sypialnie, z czego jedna została wyposażona we własną garderobę oraz łazienkę. Z przestronnego hallu mamy dostęp do drugiej, ogólnodostępnej łazienki oraz pralni. Część gospodarcza to dwustanowiskowy garaż oraz pomieszczenie gospodarcze z niezależnym wyjściem na zewnątrz budynku. Projekt jest dostępny z innym układem funkcjonalnym - Kornelia.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marta Zaperty-Adamek
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.