ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

Projekt domu Wega II to idealna propozycja dla rodziny, która poszukuje domu z garażem dwustanowiskowym oraz z sypialniami zarówno na parterze, jak i na użytkowym poddaszu. Projekt Wega II jest niepodpiwniczony i dedykowany 4-5 osobowej rodzinie. W części dziennej zlokalizowano otwartą kuchnię połączoną z pokojem dziennym poprzez jadalnię. Funkcji mieszkalnej parteru dopełniają spiżarnia, łazienka oraz dwa pokoje. Dwustanowiskowy garaż dostępny jest z wiatrołapu. Poddasze to idealny układ funkcjonalny dla rodziców lub dorosłego dziecka.Zaprojektowano tutaj wygodną sypialnię z garderobą, łazienkę oraz strych. Projekt dostępny w wersji z jednostanowiskowym garażem - Wega I oraz bez garażu - Wega III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy, monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną oraz drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

 • Marcin Abramowicz
 • Małgorzata Dracz

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
244 000 zł 164 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
432 000 zł 282 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
86 400 zł 56 400 zł tymczasowy
brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA125.6 m²
+ Powierzchnia garażu32.6 m²
+ Strych6.6 m²
Powierzchnia zabudowy179.9 m²
Kubatura netto545.5 m³
Powierzchnia dachu268.6 m²
Kąt nachylenia dachu30°
Wysokość budynku7.5 m
Min. wymiary działki dł.23.58 m
Min. wymiary działki szer.22.87 m
Liczba pokoi3
Liczba łazienek2
Garaż2
ZAMÓW PROJEKT    2 535 zł 2 835 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2018-09-07 12:11

Godzinę temu, Gość Iwona napisał: Dzień dobry, proszę o przesłanie darmowej dokumentacji Wegii II na adres : iwcia-96@o2.pl . Pozdrawim
Dzień dobry, W dniu dzisiejszym otrzyma Pani materiały szczegółowe dotyczące projektu. Pozdrawiam!

Dobre Domy

+

2018-09-07 10:51

Dzień dobry, proszę o przesłanie darmowej dokumentacji Wegii II na adres : iwcia-96@o2.pl . Pozdrawim

Iwona

+

2018-02-05 09:36

Witam, czy zmiany w projekcie może wykonać tylko osoba z Waszej pracowni? Czy może to zrobić inny architekt z papierami? Chodzi mi o wystającą część pokoju dziennego z trzema oknami, chciałbym aby ta ściana była płaska a nie wystająca.
Witam Zmiany na projekt można nanieść w ramach adaptacji projektu, we współpracy ze swoim architektem - nasza Pracownia wystawi zgodę na ich realizację. Zgoda ta jest bezpłatna.   Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2018-02-05 08:37

Witam, czy zmiany w projekcie może wykonać tylko osoba z Waszej pracowni? Czy może to zrobić inny architekt z papierami? Chodzi mi o wystającą część pokoju dziennego z trzema oknami, chciałbym aby ta ściana była płaska a nie wystająca.

Łukasz

+

2017-05-25 07:28

Witam. Jestem zainteresowany zakupem tego projektu, tylko warunki zabudowy mojej działki mówią że minimalne nachylenie dachu musi wynosić 40 stopni , czy była by możliwość zrobienia wizualizacji projektu z takim kątem nachylenia dachu? Czy była by możliwość kontaktu bezpośrednio z autorem projektu gdyby miały wystąpić inne modyfikacje w projekcie. Bezpośredni kontakt do mnie rav00@op.pl
Dzień dobry, Można wprowadzić zmianę nachylenia kąta dachu na etapie adaptacji - poprzez architekta adaptującego lub naszą Pracownię. Taki kąt nachylenia jest zarezerwowany dla budynków z poddaszem użytkowym. Warto podnieść ściankę kolankową, aby proporcje budynku nie były zniekształcone. Niestety nie przygotujemy wizualizacji projektu po zmianach. Mogę przesłać Panu szkic elewacji frontowej z uwzględnieniem większego kąta dachu. Pozdrawiam!

Dobre Domy

+

Twój IP: 54.147.29.160
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×