Rzuty

Jasmina I
Rzut parter
Jasmina I
Rzut działki

Elewacje

Jasmina I
Elewacja przód
Jasmina I
Elewacja boczna
Jasmina I
Elewacja boczna
Jasmina I
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Jasmina I to piękny, reprezentacyjny dom parterowy. Klasyczne wykończenie elewacji podkreśla elegancję tego domu. Budynek podzielony jest na dwie części, pomiędzy którymi skrywa się duży, zadaszony taras, z zewnętrznym zapleczem kuchennym i grillem. Do wnętrza domu prowadzi wygodny wiatrołap. Lewe skrzydło domu to duża strefa dzienna, która obejmuje kuchnię z wyspą i spiżarnią, salon z kominkiem, przeszkloną jadalnię oraz oddzielony drzwiami salon telewizyjny. Prawe skrzydło domu to zlokalizowana od frontu część gospodarcza (garaż dwustanowiskowy oraz kotłownia) oraz część prywatna domowników. Warto zauważyć, że ta ostatnia została oddzielona drzwiami od pozostałej części domu. Zapewni to mieszkańcom ciszę i spokój podczas nauki czy odpoczynku. Znajdują się tutaj trzy sypialnie (jedna z garderobą) oraz duża łazienka. Projekt dostępny jest w wersji z nowoczesną elewacją - Ismena, oraz w wersji o większej powierzchni użytkowej - Jasmina II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych. Strop gęstożebrowy oraz lokalnie płyty monolityczne.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 389 000 zł 344 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 616 000 zł 541 000 zł 522 000 zł
Elementy zewnętrzne 31 000 zł 27 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.