Rzuty

Emanuela II
Rzut parter
Emanuela II
Rzut poddasze
Emanuela II
Rzut działki

Elewacje

Emanuela II
Elewacja przód
Emanuela II
Elewacja boczna
Emanuela II
Elewacja boczna
Emanuela II
Elewacja tył

Przekroje

Emanuela II
Przekroje

Opis

Jeśli poszukują Państwo projektu, który charakteryzuje się ciekawą i elegancką bryłą, a równocześnie posiada garaż dwustanowiskowy, to projekt domu Emanuela II będzie dla Państwa idealnym rozwiązaniem. Projekt Emanuela II posiada funkcjonalne poddasze użytkowe i został zaprojektowany dla 4-5-osobowej rodziny. Na parterze znajduje się część dzienna z obszernym salonem połączonym z jadalnią i bezpośrednim dostępem do kuchni, część gospodarcza oraz gabinet. Na poddaszu zlokalizowano część nocną z sypialniami i ogólnodostępną łazienką oraz sypialnię rodziców z dostępem do własnej, oddzielnej łazienki. Centralnie zlokalizowany kominek umożliwia rozprowadzenie ciepła po całym domu. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Emanuela.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz w części żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 243 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 398 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.