Czy potrzebujesz więcej czasu?

 TAK / NIE
ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

Projekty domów z jednostanowiskowym garażem

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom przyszłych inwestorów, uwzględniając współczesny styl życia, fakt , że sporo ludzi decyduje się na budowę domu poza miastem, gdzie często dojazd do pracy wymusza posiadanie własnych środków komunikacji, stworzyliśmy kolekcje projektów domów z garażem jednostanowiskowym oraz z garażem dwustanowiskowym. Oprócz zapewnienia schronienia dla naszego samochodu w czasie niezbyt korzystnych warunków pogodowych, wybierając projekt domu z garażem, zyskujemy również dodatkową przestrzeń ,na której przechowywać możemy rowery, sprzęty niezbędne do utrzymania porządku na działce. Poniżej prezentujemy projekty domów z garażem jednostanowiskowym. Jest to bogata kolekcja domów w różnym stylu, o różnorodnej bryle, domów małych i dużych, domów zarówno parterowych jak i z poddaszem użytkowym, z garażem zawartym w bryle budynku, bądź też "doklejonym" z boku lub przodu domu. Inwestorzy, poszukujący domów z jednym miejscem garażowym, na pewno znajdą w naszej ofercie projekt, który spełni wszystkie ich oczekiwana i zaspokoi zróżnicowane potrzeby.

... więcej

Domy z garażem pojedynczym

Wszystkich inwestorów, którzy myślą o wybudowaniu domu z garażem pojedynczym, zapraszamy do zapoznania się z bardzo różnorodnymi propozycjami naszej pracowni architektonicznej. Nasze domy są nie tylko piękne, lecz także komfortowe, a najlepsi fachowcy pracujący nad koncepcjami gwarantują zadowolenie przez wiele lat od wyboru.

Cechy domów z garażem pojedynczym:

  • Tego typu projekt przewiduje powstanie budynku z częścią, w której znajdzie się miejsce dla jednego samochodu.
  • Z oczywistych względów zajmuje większą powierzchnię niż podobnie zaplanowany dom, którego projekt nie przewiduje garażu.
  • Można go zbudować w różnych koncepcjach. Odpowiedni będzie projekt domu piętrowego, ale także parterówki i domy z poddaszem użytkowym.

Plusy domów z garażem pojedynczym:

  • Garaż połączony z domem daje mieszkańcom wygodę i pozwala na szybkie przemieszczenie się do samochodu bez wychodzenia z domu, co jest szczególnie cenne np. w przypadku ulewy.
  • Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zagospodarować część znajdującą się nad garażem i w kreatywny sposób stworzyć z niej powierzchnię użytkową domu.
  • To możliwość lepszego wykorzystania powierzchni działki.
  • Garaż to pomieszczenie, w którym trzymać można nie tylko samochód, doskonale sprawdzi się w przypadku braku piwnicy lub strychu, można tam przechowywać nieużywane przedmioty lub sprzęt sportowy.

Idealne dla:

  • Zmotoryzowanych inwestorów, którzy posiadają jeden samochód –
  • Wszystkich tych, którzy lubią mieć samochód pod ręką, majsterkowiczów, jak również osób, które często robią duże zakupy – odległość pomiędzy samochodem a domem będzie mniejsza, zniknie także dylemat, co zrobić z zakupami w przypadku niekorzystnej pogody.
  • Inwestorów, którzy nie planują w domu piwnicy lub strychu – garaż to miejsce, w którym może znaleźć się miejsce na przedmioty, których nie chcemy trzymać w domu.

Koszty budowy domów z garażem pojedynczym:

Będą trochę większe niż w przypadku domu bez garażu, jednak reszta w całości zależy od osobistych preferencji i tego, jaki projekt i wykończenia wybierzemy. Wiadomo, że domy o większej powierzchni potrzebują większego budżetu niż małe domki, ważna jest również decyzja, czy dom budowany będzie w konwencji energooszczędnej czy standardowej. Istotny jest również rodzaj dachu – płaski będzie droższy od spadzistego. Ciekawą opcją jest wybór gotowego projektu domu z kosztorysem – tego typu możliwość oferuje Państwu nasza pracownia architektoniczna.

SORTUJ WEDŁUG:   NAZWY  |  POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

1 2 ... 15 16 17 Następne
Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×