Rzuty

Anatol II
Rzut parter
Anatol II
Rzut działki

Elewacje

Anatol II
Elewacja przód
Anatol II
Elewacja boczna
Anatol II
Elewacja boczna
Anatol II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Anatol II to projekt nowoczesnego, parterowego domu, który spełni oczekiwania 4-5-osobowej rodziny. Na część dzienną składa się wiatrołap, z którego wchodzimy do salonu z kominkiem połączonego z jadalnią. Liczne przeszklenia zapewniają odpowiednie doświetlenie wnętrza i pozwalają na swobodny dostęp do dużego tarasu, który jest częściowo zadaszony. Przestronna kuchnia, która łączy się z jadalnią blatem w kształcie wyspy, posiada praktyczną spiżarnię. W części prywatnej znajdują się dwie sypialnie oraz moduł rodziców składający się z sypialni, garderoby i łazienki. Dodatkowo z hallu mamy dostęp do dużej łazienki, toalety, pralni oraz garderoby. Duży garaż, który pomieści dwa auta jest połączony z pomieszczeniem gospodarczym i wiatrołapem. Projekt dostępny w wersji Anatol, Anatolia i Anatolia II oraz ze strychem do adaptacji Anatol III i Anatolia III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 368 000 zł 292 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 562 000 zł 439 000 zł 421 000 zł
Elementy zewnętrzne 63 000 zł 45 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.