Rzuty

Elsa II
Rzut parter
Elsa II
Rzut poddasze
Elsa II
Rzut działki

Elewacje

Elsa II
Elewacja przód
Elsa II
Elewacja boczna
Elsa II
Elewacja boczna
Elsa II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Intrygujący dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym i dwustanowiskowym garażem. Nowoczesna stylistyka tego domu przypadnie do gustu osobom dynamicznym, lubiącym indywidualność. Lewe skrzydło parteru zajmuje strefa dzienna. Przeszklony salon połączony jest z jadalnią. Ciekawie zaaranżowane, otwarte schody mają szansę stać się główną ozdobą tego pomieszczenia. Częściowa odizolowana kuchnia posiada wygodną spiżarnię. Prawe skrzydło domu to garaż i kotłownia, która z racji swoich rozmiarów doskonale będzie pełnić również rolę schowka. Poddasze to cztery ustawne sypialnie (w tym jedna z garderobą), pralnia oraz spora łazienka. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Elsa, Elsa III, Elsa IV i Elsa V.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu ścianki lekkie. Strop gęstożebrowy oraz monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 244 000 zł 216 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 425 000 zł 374 000 zł 354 000 zł
Elementy zewnętrzne 18 000 zł 16 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.