Rzuty

Emilia Mała
Rzut parter
Emilia Mała
Rzut poddasze
Emilia Mała
Rzut działki

Elewacje

Emilia Mała
Elewacja przód
Emilia Mała
Elewacja boczna
Emilia Mała
Elewacja boczna
Emilia Mała
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Prosty dom z poddaszem użytkowym, z garażem jednostanowiskowym, przekryty dwuspadowym dachem. Stonowana, jasna kolorystyka elewacji i odpowiedni dobór detali sprawiają, że dom idealnie wpasuje się w każde otoczenie. Niewątpliwie uroku budynkowi dodają duże przeszklenia na parterze oraz balkon na poddaszu - elementy te dodatkowo doświetlają oraz wizualnie powiększają przestrzeń. Wejście do budynku częściowo zadaszone zostało poprzez zlokalizowany na elewacji frontowej podcień - niezwykle praktyczna osłona przed niesprzyjającą aurą. Z wiatrołapu przechodzimy do hallu, a dalej do strefy dziennej, obejmującej salon z kominkiem, kuchnię z podręczna spiżarnią oraz jadalnię mieszczącą obszerny stół dla całej rodziny. Na lewo od hallu znajduje się dodatkowy pokój/gabinet oraz łazienka. Do części gospodarczej przechodzi się bezpośrednio z wiatrołapu. Obejmuje ona garaż oraz kotłownię. Zlokalizowany na elewacji ogrodowej, częściowo zadaszony taras, sprzyjał będzie spędzaniu miłych chwil z rodziną czy znajomymi na świeżym powietrzu bez względu na pogodę. Strefa nocna/prywatna zlokalizowana została w całości na poddaszu. Obejmuje ona moduł dla rodziców (sypialnia z osobną garderobą i łazienką) oraz trzy pokoje i ogólnodostępną łazienkę. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Emilia Mała II, a także w wersji o większej powierzchni użytkowej - z garażem jednostanowiskowym Emilia oraz Emilia II, oraz z garażem dwustanowiskowym Emilia 2G.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okadziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 217 000 zł 192 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 376 000 zł 330 000 zł 313 000 zł
Elementy zewnętrzne 31 000 zł 27 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.