ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

Projekty domów z dachem wielospadowym

Urzekające swą wytwornością domy z dachem wielospadowym, zapewniają maksymalne wykorzystanie zaprojektowanej powierzchni, oferując jednocześnie ciekawe wizualnie rozwiązania architektoniczne. Projekty domów z dachem wielospadowym skierowane są do Inwestorów poszukujących stosunkowo dużych domów, które stanowić by mogły zgrabne połączenie piękna, funkcjonalności i przestrzeni. Ich forma idealnie komponuje się z układem funkcjonalnym, co czyni je dodatkowo atrakcyjnymi. Ciekawe i delikatne wykończenie domów z dachem wielospadowym naszego autorstwa, spójnie współgra z klasycznym i stonowanym charakterem tych budynków, a przestronne i jasne wnętrza podkreślają ich nietuzinkowy charakter. To projekty domów pełne harmonii, spójne na zewnątrz, jak i wewnątrz. Klasyczny układ pomieszczeń i proste bryły stwarzają klimat niewyszukanej elegancji, która powinna zainteresować miłośników tradycyjnej architektury. Dachy wielopołaciowe, prezentowanych w tej kategorii domów z pewnością podnoszą ich walory estetyczne i uatrakcyjniają ich wygląd.

... więcej

Dom z dachem wielospadowym

Dom z pięknym, przykuwającym uwagę wielospadowym dachem to to, o czym Państwo marzą? Bogata oferta pracowni architektonicznej „Dobre Domy” zawiera w sobie bardzo interesujące projekty domów z dachem wielospadowym, które przygotowali nasi najlepsi specjaliści. Każdy inwestor znajdzie coś dla siebie!

Cechy domu z dachem wielospadowym:

  • Jeden z popularniejszych typów dachu, szczególnie przy większych budynkach.
  • Poddasze użytkowe jest mniejsze niż w przypadku domu z dachem dwuspadowym.
  • Tak jak wszystkie projekty naszej pracowni architektonicznej charakteryzuje się bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń w domu, co usprawnia komunikację między jego mieszkańcami.

Plusy domu z dachem wielospadowym:

  • Dachy wielospadowe są bardzo atrakcyjnymi elementami architektury domu , dodają mu oryginalności, można je stosować , kiedy budynek ma dużą powierzchnie lub niestandardowy, skomplikowany kształt.
  • Dach wielospadowy obok dwuspadowego jest najczęstszą opcją narzucaną przez plan zagospodarowania przestrzennego. Decydując się na taki wybór, można uniknąć konieczności zmian w projekcie już po jego wyborze.
  • Budynki posiadające dach wielospadowy są optycznie większe, ten typ dachu nadaje objętości, przez co niskie domy będą wydawać się wyższe. Dach wielospadowy wspaniale komponuje się również z balkonami, tarasami i ciekawie zaprojektowanymi oknami.
  • Łatwość podziału budynku na część dzienną i nocną, szczególnie w przypadku małych rodzin, którym nie zależy na bardzo rozbudowanej strefie sypialnej.

Idealne dla:

  • Dla tych, którzy większość kluczowych pomieszczeń chcą umieścić na parterze budynku, a poddasze przeznaczyć na niewielkie pokoje np. gabinet czy pokój dziecięcy.
  • Wszystkich, którzy dużą wagę przywiązują do oryginalnych kształtów i chcą zbudować dom , który ciekawie prezentować się będzie na tle otoczenia.

Koszty domu z dachem wielospadowym:

Są zazwyczaj wyższe niż w przypadku dachu dwuspadowego ze względu na swoją bardziej skomplikowaną konstrukcję, należy się więc przygotować na związany z tym wydatek. Reszta w ogromnym stopniu zależy od Państwa wyborów. Rodzaj klatki schodowej, drzwi i oka – to wszystko ma wpływ na całkowity koszt budowy. Ważny jest również przemyślany wybór materiałów wykończeniowych. Warto wspomnieć, że coraz częstszą decyzją inwestorów jest wybór domów energooszczędnych, których wyższe koszty zwracają się przez niższe zużycie energii w domu. Pomysłem polecanym przez naszą pracownie architektoniczną jest wybór projektu domu z kosztorysem, który znacząco ułatwi pracę.

SORTUJ WEDŁUG:   NAZWY  |  POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

1 2 ... 12 13 14 Następne
Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×