Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Projekty domów z dachem wielospadowym

Sortuj według:

Sortuj wg:


Filtruj

Powierzchnia

od  

  m2   do  

  m2

Szerokość

od  

  m   do  

  m

Długość

od  

  m   do  

  m

Liczba pokoi

Typ zabudowy

Kondygnacje

Liczba łazienek

Garaż

podpiwniczenie

Kąt nachylenia dachu

Rodzaj dachu

Autor


Wyświetl:

Strona:

Projekty domów z dachem wielospadowym Urzekające swą wytwornością domy z dachem wielospadowym, zapewniają maksymalne wykorzystanie zaprojektowanej powierzchni, oferując jednocześnie ciekawe wizualnie rozwiązania architektoniczne. Projekty domów z dachem wielospadowym skierowane są do Inwestorów poszukujących stosunkowo dużych domów, które stanowić by mogły zgrabne połączenie piękna, funkcjonalności i przestrzeni. Ich forma idealnie komponuje się z układem funkcjonalnym, co czyni je dodatkowo atrakcyjnymi. Ciekawe i delikatne wykończenie domów z dachem wielospadowym naszego autorstwa, spójnie współgra z klasycznym i stonowanym charakterem tych budynków, a przestronne i jasne wnętrza podkreślają ich nietuzinkowy charakter. To projekty domów pełne harmonii, spójne na zewnątrz, jak i wewnątrz. Klasyczny układ pomieszczeń i proste bryły stwarzają klimat niewyszukanej elegancji, która powinna zainteresować miłośników tradycyjnej architektury. Dachy wielopołaciowe, prezentowanych w tej kategorii domów z pewnością podnoszą ich walory estetyczne i uatrakcyjniają ich wygląd.

Dom z dachem wielospadowym

Dom z pięknym, przykuwającym uwagę wielospadowym dachem to to, o czym Państwo marzą? Bogata oferta pracowni architektonicznej „Dobre Domy” zawiera w sobie bardzo interesujące projekty domów z dachem wielospadowym, które przygotowali nasi najlepsi specjaliści. Każdy inwestor znajdzie coś dla siebie!

Cechy domu z dachem wielospadowym:

  • Jeden z popularniejszych typów dachu, szczególnie przy większych budynkach.
  • Poddasze użytkowe jest mniejsze niż w przypadku domu z dachem dwuspadowym.
  • Tak jak wszystkie projekty naszej pracowni architektonicznej charakteryzuje się bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń w domu, co usprawnia komunikację między jego mieszkańcami.

Plusy domu z dachem wielospadowym:

  • Dachy wielospadowe są bardzo atrakcyjnymi elementami architektury domu , dodają mu oryginalności, można je stosować , kiedy budynek ma dużą powierzchnie lub niestandardowy, skomplikowany kształt.
  • Dach wielospadowy obok dwuspadowego jest najczęstszą opcją narzucaną przez plan zagospodarowania przestrzennego. Decydując się na taki wybór, można uniknąć konieczności zmian w projekcie już po jego wyborze.
  • Budynki posiadające dach wielospadowy są optycznie większe, ten typ dachu nadaje objętości, przez co niskie domy będą wydawać się wyższe. Dach wielospadowy wspaniale komponuje się również z balkonami, tarasami i ciekawie zaprojektowanymi oknami.
  • Łatwość podziału budynku na część dzienną i nocną, szczególnie w przypadku małych rodzin, którym nie zależy na bardzo rozbudowanej strefie sypialnej.

Idealne dla:

  • Dla tych, którzy większość kluczowych pomieszczeń chcą umieścić na parterze budynku, a poddasze przeznaczyć na niewielkie pokoje np. gabinet czy pokój dziecięcy.
  • Wszystkich, którzy dużą wagę przywiązują do oryginalnych kształtów i chcą zbudować dom , który ciekawie prezentować się będzie na tle otoczenia.

Koszty domu z dachem wielospadowym:

Są zazwyczaj wyższe niż w przypadku dachu dwuspadowego ze względu na swoją bardziej skomplikowaną konstrukcję, należy się więc przygotować na związany z tym wydatek. Reszta w ogromnym stopniu zależy od Państwa wyborów. Rodzaj klatki schodowej, drzwi i oka – to wszystko ma wpływ na całkowity koszt budowy. Ważny jest również przemyślany wybór materiałów wykończeniowych. Warto wspomnieć, że coraz częstszą decyzją inwestorów jest wybór domów energooszczędnych, których wyższe koszty zwracają się przez niższe zużycie energii w domu. Pomysłem polecanym przez naszą pracownie architektoniczną jest wybór projektu domu z kosztorysem, który znacząco ułatwi pracę.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie