Rzuty

Agis IV
Rzut parter
Agis IV
Rzut poddasze poddasza
Agis IV
Rzut działki

Elewacje

Agis IV
Elewacja przód
Agis IV
Elewacja boczna
Agis IV
Elewacja boczna
Agis IV
Elewacja tył

Przekroje

Agis IV
Przekroje

Opis

Projekt domu Agis IV ucieszy inwestorów zainteresowanych budową domu parterowego, z jednostanowiskowym garażem. Projekt Agis IV zaprojektowany został z myślą o 4-5-osobowej rodzinie, poszukującej niewielkiego domu jednorodzinnego. Na parterze znajduje się pokój dzienny wraz z kuchnią, trzy sypialnie oraz część gospodarcza. W hallu znajdują się schody prowadzące na strych, który można zaadaptować na dwa pokoje z łazienką. Jednostanowiskowy garaż dostępny z zewnątrz budynku. Projekt jest dostpny równie w wersji parterowej i bez garau – Agis, parterowej z garaem – Agaton II, oraz z innym ukadem funkcjonalnym – Agaton, Agis III A i Agis III B.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych docieplonych styropianem, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną drewnianą oraz klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Małgorzata Dracz
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 218 000 zł 193 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 411 000 zł 360 000 zł 343 000 zł
Elementy zewnętrzne 9 000 zł 8 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.