ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Lilia to propozycja dla ludzi szukających przestronnego domu w miejskim stylu - bardzo efektowna z zewnątrz i funkcjonalnie rozplanowana wewnątrz. Na parterze zaprojektowana została otwarta strefa dzienna, z dużym salonem, jadalnią i kuchnia (uzupełnioną o spiżarnię). W części wejściowej znalazły się łazienka i gabinet. Garaż i kotłownia tworzą osobną część domu. W ramach adaptacji można zrobić bezpośrednie przejście z wiatrołapu do garażu. Na piętrze znajdują się dwa pokoje, wspólna łazienka, pralnia oraz duża sypialnia dla Gospodarzy, z wydzielonymi garderobami oraz wyjściem na taras.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, płytami włókno-cementowymi i drewnianymi profilami wykończeniowymi. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Tomasz Flak
 • Katarzyna Widurska

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
247 000 zł 187 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
421 000 zł 310 000 zł 288 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
18 000 zł 13 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
84 200 zł 62 000 zł 57 600 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA137.9 m²
+ Powierzchnia garażu22.0 m²
+ Pomieszczenie gospodarcze6.6 m²
Powierzchnia zabudowy136.5 m²
Kubatura netto543.7 m³
Powierzchnia dachu176.1 m²
Kąt nachylenia dachu20°
Wysokość budynku8.2 m
Min. wymiary działki dł.19.40 m
Min. wymiary działki szer.21.74 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż1

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2018-12-10 08:41

23 godziny temu, Gość Ciekawy napisał: Witam, kiedy można się spodziewać wersji z garażem na 2 samochody? Czy jest szansa przeprojektowania schodów na piętro by zrobić pod nimi nieduży schowek? Ciekawi mnie też, czy można zrobić z daszku od strony ogrodowej, balkonu?
Dzień dobry, w najbliższym czasie nie planujemy zrobić wersji tego projektu z większym garażem. Taką zmianą natomiast można wprowadzić na etapie adaptacji projektu bądź zlecić ją architektom w naszej pracowni. Przy obecnym układzie schodów można zmieścić niewielki schowek. Można również zamiast daszku od strony ogrodowej zrobić balkon. Pozdrawiam.

Dobre Domy

+

2018-12-09 09:11

Witam, kiedy można się spodziewać wersji z garażem na 2 samochody? Czy jest szansa przeprojektowania schodów na piętro by zrobić pod nimi nieduży schowek? Ciekawi mnie też, czy można zrobić z daszku od strony ogrodowej, balkonu?

Ciekawy

+

2018-11-01 10:37

14 godzin temu, Gość Sebastian napisał: Pytania: 1.Czy jest możliwe zrobienie garażu na 2 stanowiska sam. ? 2. Zrobienie nieduzego stryszku nad garażem z wejściem że schodów na półpietrze?
Dzień dobry, Istnieje możliwość powiększenia garażu. Można również stworzyć  schowek nad garażem. Może on być dostępny z garażu np.dzięki rozkładanym schodom strychowym. Pomysł ze strychem dostępnym ze spocznika schodów w bryle głównej budynku wydaje mi się być zbyt dużą ingerencją w projekt. Konieczna będzie zmiana schodów na schody ze spocznikiem, znaczne podniesienie dachu nad garażem, większe obniżenie poziomu garażu w stosunku do poziomu części mieszkalnej. Po tego typu modyfikacjach jest szansa na zrealizowanie pomysłu. Skutkować to jednak będzie dużymi zmianami w konstrukcji budynku, a przede wszystkim jego wyglądzie. Reasumując odradzam takie rozwiązanie. Pozdrawiam  

Dobre Domy

+

2018-10-31 20:09

Pytania: 1.Czy jest możliwe zrobienie garażu na 2 stanowiska sam. ? 2. Zrobienie nieduzego stryszku nad garażem z wejściem że schodów na półpietrze?

Sebastian

+

2018-10-31 15:01

11 godzin temu, Gość Jakub napisał: czy istnieje możliwość podpiwniczenia?
Dzień dobry, Istnieje możliwość doprojektowania podpiwniczenia o ile pozwolą na to warunki wynikające z lokalizacji budowy. Taka zmianę najlepiej zrobić na etapie adaptacji projektu do warunków lokalnych. Wybrany przez Państwa architekt adaptujący będzie miał możliwość zapoznania się z wytycznymi dotyczącymi warunków gruntowych itp. Doprojektowanie piwnicy można zlecić również nam. W celu uzyskania wyceny i poznania terminu ewentualnej realizacji projektu ze zmianami proszę o przesłanie wiadomości z zapytaniem na nasz adres : info@dobredomy.pl. Pozdrawiam  
Odzyskiwanie danych Warszawa

Alek

+

Twój IP: 54.226.25.74
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×