Rzuty

Talita
Rzut parter
Talita
Rzut działki

Elewacje

Talita
Elewacja przód
Talita
Elewacja boczna
Talita
Elewacja boczna
Talita
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Uroczy, nieduży dom parterowy, idealnie łączący ze sobą prostotę, skromną elegancję i komfort mieszkania. Do środka domu zaprasza wygodny wiatrołap z miejscem na dużą szafę, prowadzący jednocześnie do kotłowni. Część mieszkalna domu podzielona jest tradycyjnie na strefę dzienną i nocną. Na tę pierwszą składa się przestronny salon, pięknie doświetlony szerokim na niemal całą ścianę oknem, jadalnia oraz kuchnia wraz ze spiżarnią. Całość tworzy otwartą, jasną przestrzeń. Strefa nocna znajduje się w odizolowanej części domu - składają się na nią trzy wygodne sypialnie (dwie z bezpośrednim wyjściem na taras) oraz łazienka. Projekt domu dostępny jest w wersji z dachem dwuspadowym - Kaspian.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop prefabrykowany z wiązarów drewnianych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 221 000 zł 171 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 372 000 zł 280 000 zł 255 000 zł
Elementy zewnętrzne 31 000 zł 22 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.