Rzuty

Askot
Rzut parter
Askot
Rzut poddasze
Askot
Rzut działki

Elewacje

Askot
Elewacja przód
Askot
Elewacja boczna
Askot
Elewacja boczna
Askot
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Askot to dobrze przemyślany projekt domu, który swym wyglądem zewnętrznym przykuwa uwagę niejednego przechodnia. Ciekawie zaaranżowany, otwarty salon z częścią kominkową i telewizyjną, połączony został z jadalnią i przestronną kuchnią, w której przewidziano dużą ilość blatu roboczego. Na parterze zlokalizowano także pokój gościnny, sąsiadujący z łazienką. Do części gospodarczej przechodzi się prosto z wiatrołapu. Atrakcyjny taras, dostępny z poziomu reprezentacyjnego salonu, w letnie dni może pełnić rolę jadalni. Wydzieloną na poddaszu, prywatną część domu wyznaczają duża łazienka i trzy obszerne sypialnie. W jednej z nich zaprojektowano pomieszczenie garderoby, która pomieści niemałych rozmiarów galanterię. Ten projekt domu powinien spodobać się rodzinie 4-5 osobowej, bowiem jest to propozycja domu przestronnego, ustawnego i nader atrakcyjnego. Askot swoim wyglądem zewnętrznym zauroczy niemal każdego Inwestora, a jego funkcjonalny rozkład zaspokoi potrzeby wszystkich domowników.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marta Zaperty-Adamek
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 238 000 zł 181 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 385 000 zł 284 000 zł 265 000 zł
Elementy zewnętrzne 26 000 zł 19 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.