Rzuty

Westalka II
Rzut parter
Westalka II
Rzut poddasze
Westalka II
Rzut działki

Elewacje

Westalka II
Elewacja przód
Westalka II
Elewacja boczna
Westalka II
Elewacja boczna
Westalka II
Elewacja tył

Przekroje

Westalka II
Przekroje

Opis

Projekt domu Westalka II z poddaszem użytkowym został opracowany z myślą o 4-6-osobowej rodzinie. Parter domu Westalka II to otwarta i przestronna część dzienna z obszernym salonem, połączonym z jadalnią i kuchnią, spiżarnia, gabinet oraz łazienka. Część gospodarcza parteru składa się z pomieszczenia gospodarczego, przez które przechodzi się do dwustanowiskowego garazu. Poddasze to część nocna - trzy sypialnie, ogólnodostępna łazienka z pralnią oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Westalka, bez garażu - Westalka III oraz w wersji z dodatkowym balkonem na elewacji bocznej - Westalka IV. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz w części okładziną klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka cementowa lub ceramiczna.

Autor

Marcin Abramowicz
Elżbieta Jabłońska-Łuszpińska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 222 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 428 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.