Rzuty

Faun II
Rzut parter
Faun II
Rzut poddasze
Faun II
Rzut działki

Elewacje

Faun II
Elewacja przód
Faun II
Elewacja boczna
Faun II
Elewacja boczna
Faun II
Elewacja tył

Przekroje

Faun II
Przekroje

Opis

Faun II to dom , który powstał z myślą o potrzebach 4-5-osobowej rodziny. Projekt domu Faun II z pewnością zadowoli inwestorów poszukujących projektu domu z poddaszem użytkowym, na którym znajdują się trzy sypialnie, ogólnodostępna łazienka oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Na parterze znajduje się część dzienna z salonem połączonym z jadalnią, kuchnia ze spiżarnią, gabinet, łazienka, garderoba, pom. gospodarcze oraz dwustanowiskowy garaż. Centralnie zlokalizowany kominek pozwala na wykonanie ogrzewania kominkowego. Istnieje wersja projektu z garażem jednostanowiskowym - Faun oraz bez garażu - Faun III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 247 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 445 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.