Rzuty

Kordelia
Rzut parter
Kordelia
Rzut poddasze
Kordelia
Rzut działki

Elewacje

Kordelia
Elewacja przód
Kordelia
Elewacja boczna
Kordelia
Elewacja boczna
Kordelia
Elewacja tył

Przekroje

Kordelia
Przekroje

Opis

PROJEKT DOMU DOSTĘPNY TYLKO U NAS


Nowoczesny dom z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym. Kordelia to nieduży dom idealny dla rodziny szukającej nowoczesnego, komfortowego domu na wąską działkę. Ciekawe elementy wykończeniowe przykuwają uwagę i wyróżniają ten dom na tle innych. Wnętrze domu jest bardzo przemyślane. Na parterze zaprojektowano otwartą strefę dzienną - salon połączony z jadalnią i kuchnią. Całości dopełnia spiżarnia, toaleta, kotłownia i jednostanowiskowy garaż. Na poddaszu umieszczono cztery pokoje i wspólną łazienkę.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, fragmentami cegła klinkierowa ręcznie formowana i drewniane profile wykończeniowe. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 219 000 zł 174 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 375 000 zł 293 000 zł 280 000 zł
Elementy zewnętrzne 14 000 zł 11 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.