Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Domy z antresolą

Sortuj według:

Sortuj wg:


Filtruj

Powierzchnia

od  

  m2   do  

  m2

Szerokość

od  

  m   do  

  m

Długość

od  

  m   do  

  m

Liczba pokoi

Typ zabudowy

Kondygnacje

Liczba łazienek

Garaż

podpiwniczenie

Kąt nachylenia dachu

Rodzaj dachu

Autor


Wyświetl:

Strona:

Domy z antresolą Przedstawiamy Państwu projekty domów posiadających antresolę.

Dom z antresolą to idealne rozwiązanie na zwiększenie przestrzeni użytkowej. Projekt domu z antresolą zakłada budowę półpiętra (antresoli), czyli części domu (lub mieszkania) wydzielonej z jego powierzchni, ale niebędącej oddzielną kondygnacją. Może być otwarta na pozostałe części domu lub całkowicie od niego oddzielona. W ostatnich latach projekty domów z antresolą cieszą się sporą popularnością.

Projekt domu z antresolą – dlaczego warto?

Dom z antresolą to przede wszystkim rozwiązanie funkcjonalne – daje możliwość wygospodarowania dodatkowej przestrzeni. W domach parterowych z antresolą najczęściej znajduje się ona nad salonem. Z kolei w domach piętrowych można ją umieścić również na poddaszu. W zależności od tego, jaką funkcję ma pełnić pomieszczenie, antresola może zostać zabudowana lub pozostać otwarta i widoczna np. z pokoju dziennego.

Nawet jeśli zdecydujemy się na mały dom z antresolą, dodatkowa przestrzeń pozwoli nam urządzić pomieszczenie, na które w innym wypadku zabrakłoby miejsca: wymarzoną biblioteczkę, zaciszny gabinet do pracy, kino domowe, a nawet siłownię! W razie potrzeby antresola może zmienić się również w dodatkową sypialnię.

Dom z antresolą – projekt dla wymagających i oszczędnych

Domy z antresolą to rozwiązanie dla osób, które lubią wnętrza przestronne, nowoczesne, a zarazem wyróżniające się odważnymi, nietypowymi rozwiązaniami architektonicznymi. Dom z antresolą otwartą, znajdującą się nad salonem, widoczną już od wejścia, przykuwa uwagę gości, a zarazem jest symbolem elegancji i dobrego gustu.

Warto wiedzieć, że dom z antresolą powala na pewne oszczędności – z pewnością spodoba się każdemu, kto nie chce inwestować w bardzo duży metraż domu, ale jednocześnie liczy na dość przestronne wnętrze, w którym uda się wygospodarować miejsce dla każdego domownika. Dom z antresolą zaaranżowaną jako gabinet to doskonały pomysł dla osób, które mogą wykonywać pracę zawodową w domu i nie chcą wydawać pieniędzy na wynajem biura.

Dom z antresolą – projekty dla każdego!

W naszej ofercie można znaleźć rozmaite projekty domów z antresolą – zarówno domy parterowe z antresolą, jak i domy piętrowe z poddaszem użytkowym, tarasem czy garażem. Jest ich prawie 50 – coś dla siebie znajdą u nas zarówno miłośnicy domów z antresolą o klasycznej, tradycyjnej bryle, jak i tych bardziej nowoczesnych, wyróżniających się oryginalną konstrukcją oraz ciekawymi detalami architektonicznymi.

Wszystkie nasze projekty domów z antresolą są funkcjonalne i zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania. Każdy planujący budowę domu znajdzie u nas dom z antresolą dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz budżetu, jakim dysponuje. Zapraszamy!

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie