ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

Domy z antresolą

Poniżej przedstawiamy Państwu projekty domów posiadających antresolę.

... więcej

Dom z antresolą to idealne rozwiązanie na zwiększenie przestrzeni użytkowej. Projekt domu z antresolą zakłada budowę półpiętra (antresoli), czyli części domu (lub mieszkania) wydzielonej z jego powierzchni, ale niebędącej oddzielną kondygnacją. Może być otwarta na pozostałe części domu lub całkowicie od niego oddzielona. W ostatnich latach projekty domów z antresolą cieszą się sporą popularnością.

Projekt domu z antresolą – dlaczego warto?

Dom z antresolą to przede wszystkim rozwiązanie funkcjonalne – daje możliwość wygospodarowania dodatkowej przestrzeni. W domach parterowych z antresolą najczęściej znajduje się ona nad salonem. Z kolei w domach piętrowych można ją umieścić również na poddaszu. W zależności od tego, jaką funkcję ma pełnić pomieszczenie, antresola może zostać zabudowana lub pozostać otwarta i widoczna np. z pokoju dziennego.

Nawet jeśli zdecydujemy się na mały dom z antresolą, dodatkowa przestrzeń pozwoli nam urządzić pomieszczenie, na które w innym wypadku zabrakłoby miejsca: wymarzoną biblioteczkę, zaciszny gabinet do pracy, kino domowe, a nawet siłownię! W razie potrzeby antresola może zmienić się również w dodatkową sypialnię.

Dom z antresolą – projekt dla wymagających i oszczędnych

Domy z antresolą to rozwiązanie dla osób, które lubią wnętrza przestronne, nowoczesne, a zarazem wyróżniające się odważnymi, nietypowymi rozwiązaniami architektonicznymi. Dom z antresolą otwartą, znajdującą się nad salonem, widoczną już od wejścia, przykuwa uwagę gości, a zarazem jest symbolem elegancji i dobrego gustu.

Warto wiedzieć, że dom z antresolą powala na pewne oszczędności – z pewnością spodoba się każdemu, kto nie chce inwestować w bardzo duży metraż domu, ale jednocześnie liczy na dość przestronne wnętrze, w którym uda się wygospodarować miejsce dla każdego domownika. Dom z antresolą zaaranżowaną jako gabinet to doskonały pomysł dla osób, które mogą wykonywać pracę zawodową w domu i nie chcą wydawać pieniędzy na wynajem biura.

Dom z antresolą – projekty dla każdego!

W naszej ofercie można znaleźć rozmaite projekty domów z antresolą – zarówno domy parterowe z antresolą, jak i domy piętrowe z poddaszem użytkowym, tarasem czy garażem. Jest ich prawie 50 – coś dla siebie znajdą u nas zarówno miłośnicy domów z antresolą o klasycznej, tradycyjnej bryle, jak i tych bardziej nowoczesnych, wyróżniających się oryginalną konstrukcją oraz ciekawymi detalami architektonicznymi.

Wszystkie nasze projekty domów z antresolą są funkcjonalne i zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania. Każdy planujący budowę domu znajdzie u nas dom z antresolą dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz budżetu, jakim dysponuje. Zapraszamy!

SORTUJ WEDŁUG:   NAZWY  |  POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×