Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Projekty domów z poddaszem

Sortuj według:

Sortuj wg:


Filtruj

Powierzchnia

od  

  m2   do  

  m2

Szerokość

od  

  m   do  

  m

Długość

od  

  m   do  

  m

Liczba pokoi

Typ zabudowy

Kondygnacje

Liczba łazienek

Garaż

podpiwniczenie

Kąt nachylenia dachu

Rodzaj dachu

Autor


Wyświetl:

Strona:

Projekty domów z poddaszem Projekty domów z poddaszem użytkowym to aktualnie najbardziej popularna kategoria wybierana przez Inwestorów. Największą ich zaletą jest stosunkowo niski koszt budowy domu w przeliczeniu na metr kwadratowy powierzchni użytkowej budynku. Ponadto realizacja takiego domu pozwala na uzyskanie sporej przestrzeni mieszkalnej na niewielkiej działce. Cechą charakterystyczną dla tej grupy projektów jest wyraźny podział na strefę dzienną, ogólnodostępną, ulokowaną na parterze, oraz strefę prywatną, nocną, mieszczącą się na poddaszu. W projektach domów z poddaszem użytkowym autorstwa naszej pracowni znajdujemy często wzbogaconą balkonami, licznymi przeszkleniami, tarasami czy podcieniami bryłę budynku, co umożliwia kontakt z przyrodą bez względu na pomieszczenie, w którym się znajdujemy, i bez względu na aurę panującą za oknem. Osoby ceniące sobie klasyczną, prostą bryłę budynku, pozbawioną zbędnych detali architektonicznych również odnajdą liczne propozycje domów znajdujące się w tej właśnie kategorii. Dowodem na różnorodność, niepowtarzalność, praktyczną aranżację wnętrz i komfort użytkowania naszych domów z poddaszem użytkowym zapewne będą liczne ich realizacje.

W pracowni Dobre Domy znajdziesz różnorodne projekty domów z poddaszem o prostej bryle i elewacją z tynku strukturalnego lub domy nowoczesne o wyszukanej konstrukcji, wykończone okładziną kamienną i drewnianą.

Domy parterowe z poddaszem – dla małych i dużych rodzin

Dom z poddaszem daje wiele możliwości aranżacyjnych – dodatkową przestrzeń można zaaranżować jako strefę prywatną, pokój dla dzieci lub miejsce do pracy. Nasze projekty domów z poddaszem zostały opracowane tak, aby każdy mógł wybrać dla siebie najbardziej funkcjonalne rozwiązanie. Znajdziesz u nas projekty domów na wąską działkę, projekty domów z garażem pojedynczym lub podwójnym i wiele innych.

Cechy domów z poddaszem:

Projekty domów z poddaszem z naszej pracowni wyróżnia przemyślana konstrukcja, która umożliwia stworzenie komfortowego miejsca dla każdego domownika.

  • Wyraźny podział na strefę dzienną i prywatną

Domy z poddaszem dają możliwość łatwego wydzielenia przestrzeni prywatnej od dziennej. Strefa nocna, inaczej niż w budynkach parterowych, znajduje się na górnym poziomie, co dzięki wyraźnemu rozgraniczeniu zapewnia mieszkańcom większą intymność.

  • Piękny widok na okolicę

W naszej pracowni architektonicznej stworzyliśmy projekty domów z poddaszem, które na drugiej kondygnacji posiadają balkony lub tarasy. Zapewniają one piękny widok na okolicę, a w przypadku większego metrażu umożliwiają zorganizowanie przestrzeni wypoczynkowej.

Zalety projektów domów z poddaszem:

Budowa domu z poddaszem przynosi wiele korzyści mieszkańcom. Górna, wyraźnie oddzielona kondygnacja budynku daje wiele możliwości aranżacyjnych i umożliwia stworzenie prywatnej przestrzeni.

  • Oddzielna kondygnacja do dowolnego zagospodarowania

Poddasze użytkowe można przeznaczyć do dowolnych celów tak, by nie zakłócać przy tym spokoju innych mieszkańców. Na poddaszu można urządzić spiżarnię, siłownię lub domową salę kinową.

  • Funkcjonalna przestrzeń dla dużych i małych rodzin

Projekty domów z poddaszem dostępne w naszej pracowni są dostosowane do potrzeb zarówno małych, jak i dużych rodzin. Przemyślany rozkład pomieszczeń pozwala na ich funkcjonalne i wygodne zagospodarowanie – w naszych projektach domów z poddaszem spiżarnia została uwzględniona przy kuchni, a w wiatrołapie znajduje się miejsce na przestronną szafę. Dodatkowo oddzielna kondygnacja jest korzystnym rozwiązaniem dla dużych rodzin – można w niej stworzyć przestrzeń dla rodziców lub dzieci.

Projekty domów parterowych z poddaszem – dla kogo?

Spośród licznych dostępnych w naszej pracowni architektonicznej projektów domów z poddaszem każdy znajdzie taki, który spełni jego indywidualne wymagania.

  • Dla młodych ludzi planujących potomstwo

Domy z poddaszem użytkowym to rozwiązanie dla młodych ludzi, którzy w przyszłości planują powiększyć rodzinę. Górnej kondygnacji nie trzeba aranżować na etapie budowy – wystarczy zagospodarować ją wtedy, gdy dziecko podrośnie.

  • Dla osób pracujących w domu

Poddasze użytkowe może być też miejscem do urządzenia domowego biura. To wygodne rozwiązanie dla osób, które pracują zdanie i potrzebują cichej przestrzeni w domu, gdzie mogliby w pełni skupić się na swojej pracy.

Koszty budowy domu z poddaszem

Budowa domu z poddaszem może być tańsza od budowy domu piętrowego, a nawet parterowego. Można zaoszczędzić na zakupie działki, ponieważ przy budowie takiego domu zyskujemy powierzchnię użytkową na poddaszu zamiast na działce.

Koszty budowy domu z poddaszem obniża także montaż mniejszego dachu niż w przypadku domu parterowego. Projekt domu z poddaszem jest też tańszy niż dom piętrowy, ponieważ powierzchnia użytkowa poddasza jest mniejsza, dlatego nie wymaga materiałów wykończeniowych w dużych ilościach. Nasze projekty domów z poddaszem są przeznaczone dla każdego, kto potrzebuje prywatnej przestrzeni. Poddasze to wygodne rozwiązanie, idealne zarówno dla par, jak i małżeństw z dziećmi.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie