Rzuty

Alfa II
Rzut parter
Alfa II
Rzut poddasze
Alfa II
Rzut działki

Elewacje

Alfa II
Elewacja przód
Alfa II
Elewacja boczna
Alfa II
Elewacja boczna
Alfa II
Elewacja tył

Przekroje

Alfa II
Przekroje

Opis

Jeśli zainteresował Państwa projekt Alfa I, ale brak garażu dwustanowiskowego sprawia, że wydaje on się Państwu mniej atrakcyjny to projekt domu Alfa II będzie właściwym wyborem. Alfa II jest projektem z użytkowym poddaszem, który sprosta oczekiwaniom 5-7-osobowej rodziny. Na parterze znajduje się pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, przestrzennie połączony z jadalnią, częściowo otwarta kuchnia, łazienka oraz dwa wygodne pokoje. Garaż dwustanowiskowy dostępny jest poprzez pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje oraz przestronna łazienka. Centralnie usytuowany kominek pozwala na wykonanie ogrzewania kominkowego. Projekt dostępny w wersji bez garażu - Alfa III oraz z garażem jednostanowiskowym - Alfa I.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz płyty żelbetowe.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 207 000 zł 141 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 354 000 zł 231 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.