ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Ines to przestronny dom z użytkowym poddaszem i dwustanowiskowym garażem. Duża powierzchnia użytkowa spełni wymagania rodziny poszukującej maksymalnego komfortu. Klasyczna bryła budynku, dzięki zastosowaniu ciekawych materiałów wykończeniowych, jak drewniane panele, czy kamienna okładzina, prezentuje się nowocześnie i elegancko. Szczególnie efektownie wygląda strona ogrodowa - z dużymi przeszkleniami i ciekawym podcieniem. Parter domu jest podzielony na dwie części. Lewa strona obejmuje pokój dzienny, jadalnię i kuchnię ze spiżarnią. Prawa część zajęta jest przez gabinet, łazienkę, garaż i pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu umieszczono 4 sypialnie (jedna z osobną łazienką), pralnię, oraz dużą, wspólną łazienkę.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, ocieplone styropianem, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładzina kamienną oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową

Autor

 • Tomasz Flak
 • Katarzyna Widurska

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
268 000 zł 206 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
470 000 zł 350 000 zł 332 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
8 000 zł 6 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
94 000 zł 70 000 zł 66 400 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA164.3 m²
+ Powierzchnia garażu36.0 m²
+ Pomieszczenie gospodarcze9.4 m²
Powierzchnia zabudowy182.8 m²
Kubatura netto585.8 m³
Powierzchnia dachu220.6 m²
Powierzchnia dachu płaskiego52.1 m²
Kąt nachylenia dachu40°
Wysokość budynku7.7 m
Min. wymiary działki dł.21.72 m
Min. wymiary działki szer.20.58 m
Liczba pokoi5
Liczba łazienek3
Garaż2

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2018-09-15 16:22

W dniu 14.09.2018 o 14:29, Gość Paulina Różańska napisał: Dzień dobry. Serdecznie proszę o przesłanie szczegółowych materiałów na adres: paulinarsk6@gmail.com. ? Dziękuję, pozdrawiam serdecznie. 
witam Materiały prześlemy w poniedziałek.   Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2018-09-14 12:29

Dzień dobry. Serdecznie proszę o przesłanie szczegółowych materiałów na adres: paulinarsk6@gmail.com. ? Dziękuję, pozdrawiam serdecznie. 

Paulina Różańska

+

2018-09-04 07:04

12 godzin temu, Gość Jacek napisał: Dzień dobry, Proszę o szczegółowe materiały z kosztorysem na adres ymz@wp.pl. Czy ktoś buduje / zbudował dom w woj. śląskim lub sąsiednich województwach? Jeśli tak, proszę o kontakt. pzdr
Witam Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam  

Dobre Domy

+

2018-09-03 18:34

Dzień dobry, Proszę o szczegółowe materiały z kosztorysem na adres ymz@wp.pl. Czy ktoś buduje / zbudował dom w woj. śląskim lub sąsiednich województwach? Jeśli tak, proszę o kontakt. pzdr

Jacek

+

2018-06-14 11:01

Dobry wieczór, Proszę o przesłanie szczegółowych materiałów na adres zatoka-82@o2.pl pozdrawiam
Witam   Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.     Pozdrawiam  

Dobre Domy

+

Twój IP: 54.166.130.157
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×