Rzuty

Ines
Rzut parter
Ines
Rzut poddasze
Ines
Rzut działki

Elewacje

Ines
Elewacja przód
Ines
Elewacja boczna
Ines
Elewacja boczna
Ines
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Ines to przestronny dom z użytkowym poddaszem i dwustanowiskowym garażem. Duża powierzchnia użytkowa spełni wymagania rodziny poszukującej maksymalnego komfortu. Klasyczna bryła budynku, dzięki zastosowaniu ciekawych materiałów wykończeniowych, jak drewniane panele, czy kamienna okładzina, prezentuje się nowocześnie i elegancko. Szczególnie efektownie wygląda strona ogrodowa - z dużymi przeszkleniami i ciekawym podcieniem. Parter domu jest podzielony na dwie części. Lewa strona obejmuje pokój dzienny, jadalnię i kuchnię ze spiżarnią. Prawa część zajęta jest przez gabinet, łazienkę, garaż i pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu umieszczono 4 sypialnie (jedna z osobną łazienką), pralnię, oraz dużą, wspólną łazienkę.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, ocieplone styropianem, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładzina kamienną oraz okładziną drewnianą. W projekcie zastosowano stolarkę okienną marki VELUX. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 317 000 zł 249 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 557 000 zł 428 000 zł 393 000 zł
Elementy zewnętrzne 10 000 zł 7 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.