Rzuty

Jarzębina III
Rzut parter
Jarzębina III
Rzut poddasze
Jarzębina III
Rzut działki

Elewacje

Jarzębina III
Elewacja przód
Jarzębina III
Elewacja boczna
Jarzębina III
Elewacja boczna
Jarzębina III
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Szukasz domu z poddaszem użytkowym, o klasycznej, ponadczasowej stylistyce? Projekt domu Jarzębina III będzie doskonałym wyborem. Idealnie wyważona powierzchnia użytkowa, cztery sypialnie i przestronny, zadaszony taras z zewnętrznym kominkiem - to tylko niektóre atuty tego pięknego domu. Parter domu to część wspólna. Salon połączony jest przestrzennie z jadalnią i kuchnią. Usytuowany pomiędzy dwoma dużymi drzwiami tarasowymi kominek, dzięki ciekawej aranżacji, może stać się główną ozdobą w tej części domu. Wiatrołap prowadzi również do pomieszczenia gospodarczego (które można użytkować także jako garderobę), następnie do jednostanowiskowego garażu i kotłowni. Osobne wyjście na taras prosto z kotłowni z pewnością docenią miłośnicy ogrodnictwa. Na poddaszu zaprojektowano cztery ustawne sypialnie oraz wspólną łazienkę. Projekt dostępny jest w wersji z innym zadaszeniem tarasu - Jarzębina, a także w wersjach o większej powierzchni użytkowej i innym układem pomieszczeń - Jarzębina II oraz Jarzębina IV.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz częściowo żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 252 000 zł 202 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 445 000 zł 340 000 zł 315 000 zł
Elementy zewnętrzne 57 000 zł 25 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.