Rzuty

Marina II
Rzut parter
Marina II
Rzut poddasze
Marina II
Rzut działki

Elewacje

Marina II
Elewacja przód
Marina II
Elewacja boczna
Marina II
Elewacja boczna
Marina II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Marina II to projekt klasycznego domu z poddaszem użytkowym, o bardzo wygodnym i komfortowym układzie funkcjonalnym. Na parterze zaplanowano otwartą strefę dzienną z salonem połączonym z kuchnią i jadalnią. Położony na uboczu gabinet świetnie sprawdzi się także jako pokój dla Seniora, zwłaszcza, że tuż obok znajduje się łazienka. Całość uzupełniają duży garaż oraz kotłownia. Na poddaszu zaprojektowano cztery ustawne sypialnie (w tym jedna z osobną łazienką), pralnię oraz łazienkę. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Marina oraz w wersji o mniejszej powierzchni użytkowej - Marina Mała oraz Marina Mała II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 251 000 zł 210 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 455 000 zł 385 000 zł 372 000 zł
Elementy zewnętrzne 37 000 zł 30 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.