Rzuty

Ariadna I
Rzut parter
Ariadna I
Rzut poddasze
Ariadna I
Rzut działki

Elewacje

Ariadna I
Elewacja przód
Ariadna I
Elewacja boczna
Ariadna I
Elewacja boczna
Ariadna I
Elewacja tył

Przekroje

Ariadna I
Przekroje

Opis

Projekt domu Ariadna I z jednostanowiskowym garażem, jest ciekawym przykładem architektury łączącej walory estetyczne i funkcjonalne. Projekt Ariadna I został zaprojektowany z myślą o 4-6-osobowej rodzinie, poszukującej domu z użytkowym poddaszem. Na parterze znajduje się pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, przestrzennie połączony z jadalnią i kuchnią. Funkcji mieszkalnej dopełniają gabinet, spiżarnia oraz toaleta. Jednostanowiskowy garaż dostępny jest poprzez pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy przestronne sypialnie, wygodna łazienka oraz strych. Projekt dostępny w wersji bez garażu - Ariadna III oraz z dwustanowiskowym garażem - Ariadna II. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz strop żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 246 000 zł 169 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 442 000 zł 290 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.